9 ohlédnutí za rokem 2019

Karolina Čiklová Zpět do kategorie MBA Studium

20.12.2019 0 komentářů

Kdo hodí devítku, je mezi šipkaři králem. Pro námořníky symbolizuje devítka největší (a nejnebezpečnější) vlnu, chemik si pod ní představí protonové číslo fluoru. A my? Pro TC Business School je rok s devítkou na konci obdobím radostných setkání, oslav úspěchů, ale i posouvání směru a mnoha debat. Děkujeme za energii, otázky i zpětnou vazbu, které nám studenti neustále dávají.

Děkujeme za společně strávený čas a těšíme se, že budeme i v roce 2020 sdílet zkušenosti z profesního i osobního života. Díky vám můžeme vynalézat a šířit model učení se a vzdělávání vhodný pro život v 21. století.

  1. Otevřeli jsme další kurzy: 3 kurzy GMP a 1 kurz MBA  a podařilo se nám přesunout jejich konání do prostředí rodinného hotelu uprostřed Vysočiny.

  

 

  1. Noví lektoři: Lektorský tým posílili dva z absolventů TC Business School Michal Bugár, absolvent MBA23 a Zdišek Boháček, absolvent MBA20.

  

 

  1. Promovaní manažeři: Na slavnostní promoci vyrazili do holandského Hotelu Kurhaus v Den Haagu vyhodit baret do vzduchu další absolventi MBA.

  

 

  1. Pozvání, která se neodmítají: Navštívili jsme 7 firem našich studentů a absolventů a mohli nakouknout pod pokličku jejich byznysu.

  

 

  1. Klubová setkání s přesahem: Uspořádali jsme jarní a podzimní TC CLUB , platformu určenou ke sdílení zkušeností manažerů, kteří u nás studovali či studují.

  

 

  1. Otevřené dveře: Nově jsme začali pořádat veřejné Workshopy pro studenty a také manažery, které náš způsob vzdělávání zajímá.

  

 

  1. Členství v Athea: Stále se snažíme podporovat naši akreditaci a zvyšovat tak úroveň poskytovaných programů. Stali jsme se přidruženým členem Athea a zúčastnili se několika konferencí zaměřených na problematiku akreditací.

  

 

  1. Ocenění CEO Magazine: Neustále společně s naším zahraničním partnerem Business School Netherland rozvíjíme a zlepšujeme program MBA a jsme hrdí, že studijní program TC Business School znovu získal ocenění na žebříčku Global Executive MBA.

  

 

  1. Průzkum marketingu: Jeden ze závěrů našeho marketingového průzkumu ukazuje, že největší váhu při rozhodování o studiu v TC Business School má sdílení zkušeností těch, kdo školu zažili na vlastní kůži.

A proto ještě jednou děkujeme všem studentům a absolventům. Děkujeme, že jste s námi. 

 

Milan Hodovský

„Do studia jsem šel s tím, že mi pomůže zlepšit manažerské dovednosti. Výsledek však předčil má očekávání. Studium na TC Business School mě „donutilo“ od základu změnit pohled na management a na mě jako na manažera.“

Milan Hodovský
Head of Project Management Department, ANECT a.s.

 Zajímá nás Váš názor

RSS kanál komentářů k tomuto článku


Přihlášení k odběru zpravodaje

Přihlašte se k odběru zpravodaje a my vám budeme pravidelně posílat shrnutí nových příspěvků z weblogu na váš email

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.