Co oceňují zákazníci ve firmě Kasko?

Lucka Kolomazníková Google+ Zpět do kategorie Ostatní

17.07.2018 0 komentářů

Další příjemné setkání s absolventem MBA - jedním z majitelů prosperující české firmy KASKO. Zdeněk Kadlček u nás studoval před neuvěřitelnými 14 lety. Tehdy měla firma necelé dvě stovky lidí. Dnes zaměstnává přes 350 pracovníků, oslavila 25 let na trhu a v žebříčku Forbes se zařadila mezi 111 největších rodinných firem v ČR.

KASKO se zabývá komplexními službami v oblasti vývoje a konstrukce, výroby forem a nástrojů, vstřikování plastů, montáže a kompletace dílů převážně pro automobilový průmysl. 

A co oceňují jejich zákazníci? Především dlouholeté zkušenosti, které vkládají do návrhů, konstrukce, výroby a optimalizace nástrojů. Za vším ale stojí lidé. Protože především díky zkušenostem svých zaměstnanců a také díky moderním technologiím mohou firmy garantovat správné výrobní vlastnosti.

Všechno je to o lidech, nevěříte?

 

Milan Hodovský

„Do studia jsem šel s tím, že mi pomůže zlepšit manažerské dovednosti. Výsledek však předčil má očekávání. Studium na TC Business School mě „donutilo“ od základu změnit pohled na management a na mě jako na manažera.“

Milan Hodovský
Head of Project Management Department, ANECT a.s.

 Zajímá nás Váš názor

RSS kanál komentářů k tomuto článku


Přihlášení k odběru zpravodaje

Přihlašte se k odběru zpravodaje a my vám budeme pravidelně posílat shrnutí nových příspěvků z weblogu na váš email

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.