Den otevřených dveří v CHMI

Lucka Kolomazníková Google+ Zpět do kategorie Ostatní

02.04.2018 0 komentářů

Mezi našimi studenty jsou také manažeři z Českého hydrometeorologického ústavu. Rádi jsme proto přijali jejich pozvánku na Den otevřených dveří ČHMÚ. Akce se konala v sobotu 24. března 2018.

Český hydrometeorologický ústav určitě nemusíme představovat, všichni vědí, že se zabývá hydrologií, meteorologií, klimatologií a kvalitou ovzduší.

Podívat se jim při práci "pod ruku" opravdu stojí za to.

Těšíme se, že na příští rok :)

 

Milan Hodovský

„Do studia jsem šel s tím, že mi pomůže zlepšit manažerské dovednosti. Výsledek však předčil má očekávání. Studium na TC Business School mě „donutilo“ od základu změnit pohled na management a na mě jako na manažera.“

Milan Hodovský
Head of Project Management Department, ANECT a.s.

 Zajímá nás Váš názor

RSS kanál komentářů k tomuto článku


Přihlášení k odběru zpravodaje

Přihlašte se k odběru zpravodaje a my vám budeme pravidelně posílat shrnutí nových příspěvků z weblogu na váš email

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.