Farmet - Firma s více než 25 letou tradicí se stále rozrůstá

Lucka Kolomazníková Google+ Zpět do kategorie Management obecně

12.09.2019 0 komentářů

Společnost Farmet a.s. je rodinná česká strojírenská firma, která se již více než 25 let úspěšně zabývá vývojem, výrobou, prodejem a servisem zemědělských strojů na zpracování půdy a setí a technologií na zpracování rostlinných olejů a výrobu krmiv. Farmet vyvíjí vlastní stroje za úzké spolupráce specialistů a konečných zákazníků, výzkumných institucí i vysokých škol. Postupně buduje celosvětovou prodejní síť a distribuuje stroje do Evropy, Asie i Severní Ameriky.

Rozhodly jsme se navštívit naše studenty ve firmě Farmet, abychom se podívaly, jak se jim daří.

A daří se jim dobře :) Firma se již více než 25 let úspěšně rozvíjí a neustále roste. Z původních 4 zaměstnanců na dnešních téměř 450, kteří jsou hrdí na firmu, v níž pracují.

S nadšením jsme si prohlédly výrobu a obdivovaly obrovské secí stroje a úžasné lisy na rostlinné oleje. Věděli jste, že je možné lisovat olej třeba z jader švestek nebo meruněk? A zkuste si představit, jak úžasně voní čerstvě vylisovaný olej ze slunečnice :)

Pro zajímavost - v současné době dokáže Farmet vyrobit lisy pro 50 druhů olejnin a olejnatých semen.

My jsme se potkaly s našimi absolventy Mílou Pfaffovou, MBA19 a studenty kurzu GMP Jardou Martincem a Josefem Čechem (Pepa na snímku chybí :)

Všichni pracují ve firmě téměř od jejího počátku a asi nikdy nečekali, že se firma tak rozroste a že se z prototypové dílny stane velkovýrobce zemědělských strojů. Stoje jsou (prý) jednoduché, univerzální a všem zaměstnancům se zdají krásné. Vznikají v jejich hlavách, myšlenkách.

Děkujeme za pozvání a přejeme hodně úspěchů do dalších 25 let :)

Farmet a.s.

 

Milan Hodovský

„Do studia jsem šel s tím, že mi pomůže zlepšit manažerské dovednosti. Výsledek však předčil má očekávání. Studium na TC Business School mě „donutilo“ od základu změnit pohled na management a na mě jako na manažera.“

Milan Hodovský
Head of Project Management Department, ANECT a.s.

 Zajímá nás Váš názor

RSS kanál komentářů k tomuto článku


Přihlášení k odběru zpravodaje

Přihlašte se k odběru zpravodaje a my vám budeme pravidelně posílat shrnutí nových příspěvků z weblogu na váš email

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.