Jak se NTS snaží zefektivnit výrobní proces svých zákazníků?

Lucka Kolomazníková Google+ Zpět do kategorie Ostatní

15.06.2018 0 komentářů

Červen je měsíc jako stvořený pro návštěvy : My jsme se vypravily za našimi absolventy do firmy NTS Prometal a výlet to byl krásný. Krajina kolem je malebná - louky, krávy, lesíky ani se nechce věřit, že za každým kopečkem vykoukne nějaká fabrika Mirek Mičík nás provedl celým závodem a ukázal nám výrobu od A do Z.

NTS Prometal Machining, s.r.o. je dceřinou společností holandské průmyslové skupiny NTS-Group. Firma od svého založení v roce 1997 sídlí ve městě Slavičín ve Zlínském kraji. Má 190 zaměstnanců a 10 manažerů již prošlo kurzy u TC Business School. V roce 2016 firma realizovala tržby ve výši 420 mil. Kč. 

Výraznou předností NTS Prometal je komplexní řešení požadavků zákazníka na jednom místě. Firma se zaměřuje na malosériovou produkci. Optimální velikost výrobních dávek se pohybuje kolem desítek kusů.

A jak se snaží svým partnerům pomoci zefektivnit výrobní proces? Nabízejí a jako subdodavatel vyrábějí a dodávají strojírenské díly a moduly podle vlastní výkresové dokumentace zákazníka. Výraznou předností NTS Prometal je komplexní řešení požadavků zákazníka na jednom místě.

 

Milan Hodovský

„Do studia jsem šel s tím, že mi pomůže zlepšit manažerské dovednosti. Výsledek však předčil má očekávání. Studium na TC Business School mě „donutilo“ od základu změnit pohled na management a na mě jako na manažera.“

Milan Hodovský
Head of Project Management Department, ANECT a.s.

 Zajímá nás Váš názor

RSS kanál komentářů k tomuto článku


Přihlášení k odběru zpravodaje

Přihlašte se k odběru zpravodaje a my vám budeme pravidelně posílat shrnutí nových příspěvků z weblogu na váš email

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.