Jak se NTS snaží zefektivnit výrobní proces svých zákazníků?

Lucka Kolomazníková Google+ Zpět do kategorie Ostatní

15.06.2018 0 komentářů

Červen je měsíc jako stvořený pro návštěvy : My jsme se vypravily za našimi absolventy do firmy NTS Prometal a výlet to byl krásný. Krajina kolem je malebná - louky, krávy, lesíky ani se nechce věřit, že za každým kopečkem vykoukne nějaká fabrika Mirek Mičík nás provedl celým závodem a ukázal nám výrobu od A do Z.

Seriál nejen pro manažer/ky - ONLINE a ZDARMA!

PROČ BYSTE MĚLI SERIÁLU VĚNOVAT ČAS?

  • Během několika dnů se vám otevře nový pohled na vedení týmů a firem.
  • Nečeká vás žádné akademické teoretizování. Ukážeme vám, jak rozpoznat manažerské problémy a jak postupovat při jejich zvládání.
  • Pochopíte, proč se některé potíže stále opakují a jak tomu předcházet.
  • Uvědomíte si, že zásadní rozdíl mezi skutečným úspěchem firmy a jejím pouhým přežíváním nejčastěji tkví jinde než v geniálních nápadech jednotlivce.
  • Přečtete si reálné příběhy podnikatelů a majitelů firem.
  • Díky novým poznatkům můžete zvednout hlavu z každodenní operativy, získáte nadhled pro přemýšlení o dalším rozvoji firmy a prostoru pro rodinu a koníčky.

>> PŘIHLASTE SE ZDE <<

NTS Prometal Machining, s.r.o. je dceřinou společností holandské průmyslové skupiny NTS-Group. Firma od svého založení v roce 1997 sídlí ve městě Slavičín ve Zlínském kraji. Má 190 zaměstnanců a 10 manažerů již prošlo kurzy u TC Business School. V roce 2016 firma realizovala tržby ve výši 420 mil. Kč. 

Výraznou předností NTS Prometal je komplexní řešení požadavků zákazníka na jednom místě. Firma se zaměřuje na malosériovou produkci. Optimální velikost výrobních dávek se pohybuje kolem desítek kusů.

A jak se snaží svým partnerům pomoci zefektivnit výrobní proces? Nabízejí a jako subdodavatel vyrábějí a dodávají strojírenské díly a moduly podle vlastní výkresové dokumentace zákazníka. Výraznou předností NTS Prometal je komplexní řešení požadavků zákazníka na jednom místě.

 

Workshop: Agilní firma, aneb snazší cesta....

Svět se strašně rychle a hlavně nepředvídatelně mění. Včerejší jistoty v průběhu noci dávno roztály a ráno se vynořují nové příležitosti i hrozby. Přijďte 24. června 2020 od 9h na WORKSHOP do hotelu Modrá Růže na Praze 1 (metro Můstek) a připravte firmu i sebe na zvraty v chaotickém prostředí. Firmy v něm potřebují...zde

 Zajímá nás Váš názor

RSS kanál komentářů k tomuto článku


Přihlášení k odběru zpravodaje

Přihlašte se k odběru zpravodaje a my vám budeme pravidelně posílat shrnutí nových příspěvků z weblogu na váš email

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.