Jak to vypadá, když se doopravdy pracuje s ohněm.

Karolina Čiklová Zpět do kategorie Ostatní

17.08.2018 0 komentářů

Firmu Slévárna a modelárna Nové Ransko jsme navštívily v polovině srpna. Se studenty TCčka jsme probraly, co je nového a prošly si celý provoz. Venku byl parný den, ale v halách je to hotové "peklo". Snídáte horkou kaši, po firmě kolují žhavé drby nebo je snad někdo rozpálený do běla? Podívejte se, jak to vypadá, když se doopravdy pracuje s ohněm.

První písemná zmínka o železářském hamru v dnešním Starém Ransku je z roku 1480. 

Slévárna v Novém Ransku je středně velkou firmou s asi 250 zaměstnanci a s ročním objemem výroby ca. 3500 tun odlitků z litin, slitin hliníku a slitin mědi. 

Zajišťují technologicky náročné kusové až středně velké sériové zakázky. Vyrábějí odlitky pro transportní zařízení, čerpací techniku, hydraulická a pneumatická zařízení, elektrotechnická zařízení a pro stavebnictví.

Děkujeme Ivo Lánovi, Michalu Janáčkovi a Markétě Dalecké za návštěvu!

 

Proč má smysl studovat MBA?

Studium na TC Business School mi zásadně změnilo pohled na řízení firmy a na způsob, jak dosáhnout trvalého růstu. Za zmínku stojí, že prakticky tři roky za sebou, dosahujeme navýšení výkonu firmy o 40 %.

Lubomír Dvořák, DVOŘÁK – svahové sekačky s.r.o., Česká hlava 

A co přinese MBA studium Vám?

kontaktujte nás

 Zajímá nás Váš názor

RSS kanál komentářů k tomuto článku


Přihlášení k odběru zpravodaje

Přihlašte se k odběru zpravodaje a my vám budeme pravidelně posílat shrnutí nových příspěvků z weblogu na váš email

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.