Křest knihy - Rozhodování a Tvořivost - sourozenci v managementu

Karolina Čiklová Zpět do kategorie Management obecně

16.09.2020 0 komentářů

Rádi bychom velmi poděkovali za příspěvek na Startovači všem studentům, absolventům a přátelům, díky nimž se nám podařilo vydat knihu Rozhodování a tvořivost - sourozenci v managementu. Moc si vážíme podpory všech, kteří nás podpořili a díky jejichž štědrosti je Edice Action Learning již kompletní.

Otevíráme 1. fázi MBA

Přemýšlíte o studiu MBA?
Rozhodujte se prosím tvořivě.
Nejbližší kurz otevíráme již 15. října 2020. Přihlaste se!

Křest knihy Rozhodování a tvořivost, se uskuteční 20. října v prostorech Hubhub v Perlové ulici v Praze, na plánovaném TC Clubu, setkání studentů a absolventů školy.
Téma klubu se bude tentokrát odvíjet od obsahu zmíněné knížky. Za prvé proto, abychom ji trochu víc představili, ale hlavně, proto že Rozhodování a Tvořivost patří neoddělitelně k sobě a často se na to zapomíná.

Ještě jednou bychom chtěli moc poděkovat za podporu, které se nám dostalo během kampaně na Startovači, a díky níž jsme mohli poslední publikaci z edice Action Learning – praktický management vydat. Už nám knihy přivezli z tiskárny, a tak je začneme postupně rozesílat a nebo osobně předávat všem, kdo si ji v rámci crowdfundingu pořídili (pokud chcete knížku koupit, je teď k mání na našem webu).

Plánovali jsme na její tisk získat 80 tisíc korun - podařilo se vybrat o 50 procent víc! Takže k penězům nad původní požadavek přihodíme stejnou hromádku a všechno, tedy 80 300 korun (!) pošleme dál. Rozhodli jsme se věnovat tuhle částku na studium osobě nebo osobám, kterým by nahlédnutí do managementu mohlo prospět a pomoci jim táhnout dál buď inovativní firmu, nebo neziskovou organizaci.  Jak se peníze nakonec rozdělí, rozhodne pětice našich studentů, kteří knížku četli jako první.

Chceme tím prospět společnosti a udělat aspoň malý krok v kultivování veřejného života. V České republice i na Slovensku.

Děkujeme.

 

Milan Hodovský

„Do studia jsem šel s tím, že mi pomůže zlepšit manažerské dovednosti. Výsledek však předčil má očekávání. Studium na TC Business School mě „donutilo“ od základu změnit pohled na management a na mě jako na manažera.“

Milan Hodovský
Head of Project Management Department, ANECT a.s.

 Zajímá nás Váš názor

RSS kanál komentářů k tomuto článku


Přihlášení k odběru zpravodaje

Přihlašte se k odběru zpravodaje a my vám budeme pravidelně posílat shrnutí nových příspěvků z weblogu na váš email

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.