Náš MBA Program se řadí mezi evropskou špičku

Lucka Kolomazníková Google+ Zpět do kategorie MBA Studium

10.05.2017 0 komentářů

Jsme nesmírně pyšní, že se nám podařilo navázat na loňský úspěch v hodnocení MBA programů. CEO Magazine náš Action Learning program MBA v roce 2017 opět zařadil mezi světovou špičku a udělil mu ocenění Tier One.

CEO Magazine se ve svém hodnocení zaměřoval na kvalitu MBA programů, hodnotil rozmanitost učiva, způsob výuky a především vysokou návratnost investic do vzdělávání. Ve světovém žebříčku se Business School Netherlands umístila na úžasném 17.místě.

Ředitel BSN Marcel van der Ham k tomu řekl: "Jsem velmi pyšný, na toto skvělé pořadí v žebříčku, o které se dělíme s Kent State University (US) a University of Notthingham (Velká Británie). Je to skutečně fantastické umístění. Tak příští rok třeba v TOP 10?"

více se dočtete na

 

Milan Hodovský

„Do studia jsem šel s tím, že mi pomůže zlepšit manažerské dovednosti. Výsledek však předčil má očekávání. Studium na TC Business School mě „donutilo“ od základu změnit pohled na management a na mě jako na manažera.“

Milan Hodovský
Head of Project Management Department, ANECT a.s.

 Zajímá nás Váš názor

RSS kanál komentářů k tomuto článku


Přihlášení k odběru zpravodaje

Přihlašte se k odběru zpravodaje a my vám budeme pravidelně posílat shrnutí nových příspěvků z weblogu na váš email

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.