Ocelová krása ze Strojíren Podzimek

Lucka Kolomazníková Google+ Zpět do kategorie MBA Studium

09.11.2018 0 komentářů

Strojírny Podzimek jsou rodinná firma - navrhují, montují a dodávají strojírenské kolosy jako jsou dopravníky, zařízení pro vodohospodářská díla a ocelové konstrukce. Firma má dlouholetou tradici již od roku 1896, sídlí na Třešti u Jihlavy a má asi 50 kmenových zaměstnanců.

Seriál nejen pro manažer/ky - ONLINE a ZDARMA!

PROČ BYSTE MĚLI SERIÁLU VĚNOVAT ČAS?

  • Během několika dnů se vám otevře nový pohled na vedení týmů a firem.
  • Nečeká vás žádné akademické teoretizování. Ukážeme vám, jak rozpoznat manažerské problémy a jak postupovat při jejich zvládání.
  • Pochopíte, proč se některé potíže stále opakují a jak tomu předcházet.
  • Uvědomíte si, že zásadní rozdíl mezi skutečným úspěchem firmy a jejím pouhým přežíváním nejčastěji tkví jinde než v geniálních nápadech jednotlivce.
  • Přečtete si reálné příběhy podnikatelů a majitelů firem.
  • Díky novým poznatkům můžete zvednout hlavu z každodenní operativy, získáte nadhled pro přemýšlení o dalším rozvoji firmy a prostoru pro rodinu a koníčky.

>> PŘIHLASTE SE ZDE <<

Firma Strojírny Podzimek je výrobně-dodavatelskou firmou a poskytuje komplexní služby v oblasti technologií pro kamenoprůmysl, štěrkovny a pískovny a také pro vodní hospodářství. Vyrábějí a dodávají ocelové vrátně pro plavební komory, klapky s hydraulickým nebo mechanickým pohonem, protipovodňová zařízení a mosty.

Aby si udrželi vysokou kvalifikaci a zručnost, jako doplňkový program vyrábějí a montují atypické ocelové konstrukce pro stavebnictví. Je to nádherná práce pro radost.

My jsme přijely na návštěvu za naším absolventem MBA Jiřím Kotrbou a také za Ladislavem Fučíkem a Markétou Kalábovou, absolventy kurzu GMP, kteří nás provedli firmou a ukázali nám, klapku k přehradě, kterou mají již připravenou k dodání.

viz: Letadlo na střeše muzea nebo Vyhlídková věž na hrace Orlík

 

Workshop: Agilní firma, aneb snazší cesta....

Svět se strašně rychle a hlavně nepředvídatelně mění. Včerejší jistoty v průběhu noci dávno roztály a ráno se vynořují nové příležitosti i hrozby. Přijďte 24. června 2020 od 9h na WORKSHOP do hotelu Modrá Růže na Praze 1 (metro Můstek) a připravte firmu i sebe na zvraty v chaotickém prostředí. Firmy v něm potřebují...zde

 Zajímá nás Váš názor

RSS kanál komentářů k tomuto článku


Přihlášení k odběru zpravodaje

Přihlašte se k odběru zpravodaje a my vám budeme pravidelně posílat shrnutí nových příspěvků z weblogu na váš email

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.