Spolupráce s firmou Sapeli

Lucka Kolomazníková Google+ Zpět do kategorie MBA Studium

26.03.2018 0 komentářů

SAPELI dveře a zárubně loni slavilo 25 let značky a letos slaví 100 let výroby dveří v Polné (pan Procházka, zakladatel firmy, přišel do Polné roku 1918). Takže jsme velmi rády přijaly pozvání na návštěvu. Petra Sýkorová a Lucka Kolomazníková se minulý čtvrtek podívaly do vzorkovny a prohlédly i vyzkoušely si všechny "výplně stavebních otvorů" :-) Samozřejmě nemohly jsme ani vynechat fotku s našimi studenty MBA. Děkujeme za pozvání!

Sapeli už 100 let vyrábí krásné dveře a dobře ví, že zákazníci ocení jejich kvalitu.

S TC Business School spolupracuje Sapeli již od roku 2009. Za tu dobu prošlo manažerskými kurzy 15 manažerů. V návaznosti na zlepšení, která projekty studentů firmě přinesly, spolu s TCBS plánuje další kurzy rozvoje pro střední a vrcholový management.

 

Proč má smysl studovat MBA?

Studium na TC Business School mi zásadně změnilo pohled na řízení firmy a na způsob, jak dosáhnout trvalého růstu. Za zmínku stojí, že prakticky tři roky za sebou, dosahujeme navýšení výkonu firmy o 40 %.

Lubomír Dvořák, DVOŘÁK – svahové sekačky s.r.o., Česká hlava 

A co přinese MBA studium Vám?

kontaktujte nás

 Zajímá nás Váš názor

RSS kanál komentářů k tomuto článku


Přihlášení k odběru zpravodaje

Přihlašte se k odběru zpravodaje a my vám budeme pravidelně posílat shrnutí nových příspěvků z weblogu na váš email

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.