Spolupráce s firmou Sapeli

Lucka Kolomazníková Google+ Zpět do kategorie MBA Studium

26.03.2018 0 komentářů

SAPELI dveře a zárubně loni slavilo 25 let značky a letos slaví 100 let výroby dveří v Polné (pan Procházka, zakladatel firmy, přišel do Polné roku 1918). Takže jsme velmi rády přijaly pozvání na návštěvu. Petra Sýkorová a Lucka Kolomazníková se minulý čtvrtek podívaly do vzorkovny a prohlédly i vyzkoušely si všechny "výplně stavebních otvorů" :-) Samozřejmě nemohly jsme ani vynechat fotku s našimi studenty MBA. Děkujeme za pozvání!

Seriál nejen pro manažer/ky - ONLINE a ZDARMA!

PROČ BYSTE MĚLI SERIÁLU VĚNOVAT ČAS?

  • Během několika dnů se vám otevře nový pohled na vedení týmů a firem.
  • Nečeká vás žádné akademické teoretizování. Ukážeme vám, jak rozpoznat manažerské problémy a jak postupovat při jejich zvládání.
  • Pochopíte, proč se některé potíže stále opakují a jak tomu předcházet.
  • Uvědomíte si, že zásadní rozdíl mezi skutečným úspěchem firmy a jejím pouhým přežíváním nejčastěji tkví jinde než v geniálních nápadech jednotlivce.
  • Přečtete si reálné příběhy podnikatelů a majitelů firem.
  • Díky novým poznatkům můžete zvednout hlavu z každodenní operativy, získáte nadhled pro přemýšlení o dalším rozvoji firmy a prostoru pro rodinu a koníčky.

>> PŘIHLASTE SE ZDE <<

Sapeli už 100 let vyrábí krásné dveře a dobře ví, že zákazníci ocení jejich kvalitu.

S TC Business School spolupracuje Sapeli již od roku 2009. Za tu dobu prošlo manažerskými kurzy 15 manažerů. V návaznosti na zlepšení, která projekty studentů firmě přinesly, spolu s TCBS plánuje další kurzy rozvoje pro střední a vrcholový management.

 

Workshop: Agilní firma, aneb snazší cesta....

Svět se strašně rychle a hlavně nepředvídatelně mění. Včerejší jistoty v průběhu noci dávno roztály a ráno se vynořují nové příležitosti i hrozby. Přijďte 24. června 2020 od 9h na WORKSHOP do hotelu Modrá Růže na Praze 1 (metro Můstek) a připravte firmu i sebe na zvraty v chaotickém prostředí. Firmy v něm potřebují...zde

 Zajímá nás Váš názor

RSS kanál komentářů k tomuto článku


Přihlášení k odběru zpravodaje

Přihlašte se k odběru zpravodaje a my vám budeme pravidelně posílat shrnutí nových příspěvků z weblogu na váš email

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.