Telefonní seznam a ručně vyráběná kniha? REUS umí obojí!

Lucka Kolomazníková Google+ Zpět do kategorie Ostatní

15.03.2018 0 komentářů

Minulý týden jsme navštívili další z firem, jejíž manažeři se vzdělávají v TC Business School. Vydali jsme se do Plzně za našimi studenty do firmy REUS. Prošli s nimi výrobu a bavili se o vedení lidí a jejich rozvoji. Myslíte, že je možné na jednom místě vázat telefonní seznamy a zároveň ručně vyrábět originální dětské knihy?

Seriál nejen pro manažer/ky - ONLINE a ZDARMA!

PROČ BYSTE MĚLI SERIÁLU VĚNOVAT ČAS?

  • Během několika dnů se vám otevře nový pohled na vedení týmů a firem.
  • Nečeká vás žádné akademické teoretizování. Ukážeme vám, jak rozpoznat manažerské problémy a jak postupovat při jejich zvládání.
  • Pochopíte, proč se některé potíže stále opakují a jak tomu předcházet.
  • Uvědomíte si, že zásadní rozdíl mezi skutečným úspěchem firmy a jejím pouhým přežíváním nejčastěji tkví jinde než v geniálních nápadech jednotlivce.
  • Přečtete si reálné příběhy podnikatelů a majitelů firem.
  • Díky novým poznatkům můžete zvednout hlavu z každodenní operativy, získáte nadhled pro přemýšlení o dalším rozvoji firmy a prostoru pro rodinu a koníčky.

>> PŘIHLASTE SE ZDE <<

REUS je největší dodavatel komplexních zasilatelských a vázacích služeb v Evropě. Ve svých výrobních prostorech zpracovávají zásilkové, průmyslové nebo cestovní katalogy, noviny, telefonní seznamy, reklamní tiskoviny aj.


Dokážou realizovat nejnáročnější zadání vydavatelských domů a tiskáren.

A kromě klasické výroby se zabývají i produkcí originálních, ručně kompletovaných, interaktivních 3D knížek. Opravdu stojí za kouknutí - ilustrace dodali čerství absolventi plzeňské polygrafické školy.

 

Workshop: Agilní firma, aneb snazší cesta....

Svět se strašně rychle a hlavně nepředvídatelně mění. Včerejší jistoty v průběhu noci dávno roztály a ráno se vynořují nové příležitosti i hrozby. Přijďte 24. června 2020 od 9h na WORKSHOP do hotelu Modrá Růže na Praze 1 (metro Můstek) a připravte firmu i sebe na zvraty v chaotickém prostředí. Firmy v něm potřebují...zde

 Zajímá nás Váš názor

RSS kanál komentářů k tomuto článku


Přihlášení k odběru zpravodaje

Přihlašte se k odběru zpravodaje a my vám budeme pravidelně posílat shrnutí nových příspěvků z weblogu na váš email

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.