Telefonní seznam a ručně vyráběná kniha? REUS umí obojí!

Lucka Kolomazníková Google+ Zpět do kategorie Ostatní

15.03.2018 0 komentářů

Minulý týden jsme navštívili další z firem, jejíž manažeři se vzdělávají v TC Business School. Vydali jsme se do Plzně za našimi studenty do firmy REUS. Prošli s nimi výrobu a bavili se o vedení lidí a jejich rozvoji. Myslíte, že je možné na jednom místě vázat telefonní seznamy a zároveň ručně vyrábět originální dětské knihy?

REUS je největší dodavatel komplexních zasilatelských a vázacích služeb v Evropě. Ve svých výrobních prostorech zpracovávají zásilkové, průmyslové nebo cestovní katalogy, noviny, telefonní seznamy, reklamní tiskoviny aj.


Dokážou realizovat nejnáročnější zadání vydavatelských domů a tiskáren.

A kromě klasické výroby se zabývají i produkcí originálních, ručně kompletovaných, interaktivních 3D knížek. Opravdu stojí za kouknutí - ilustrace dodali čerství absolventi plzeňské polygrafické školy.

 

Milan Hodovský

„Do studia jsem šel s tím, že mi pomůže zlepšit manažerské dovednosti. Výsledek však předčil má očekávání. Studium na TC Business School mě „donutilo“ od základu změnit pohled na management a na mě jako na manažera.“

Milan Hodovský
Head of Project Management Department, ANECT a.s.

 Zajímá nás Váš názor

RSS kanál komentářů k tomuto článku


Přihlášení k odběru zpravodaje

Přihlašte se k odběru zpravodaje a my vám budeme pravidelně posílat shrnutí nových příspěvků z weblogu na váš email

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.