Tipy na vánoční dárky 2 - knihy

Michal Henych Zpět do kategorie Management obecně

17.12.2012 0 komentářů

Minule jsme vám slíbili, že se vrátíme k novým knihám, které by se mohly stát dobrým dárkem pod stromeček. Vychází jich opravdu mnoho a sám nevím, kterou další bych si měl přečíst jako první. Takže pojďme do toho, ať je do vánoc stihnete pořídit. Již zbývá jen pár dní…

Kraď jako umělec - Knížka je typickou „jednonocovkou", tedy přečtete ji za pár hodin - jednu noc. Vyšla jak elektronicky, tak v papírové podobě, ale i když sám jsem příznivcem elektronických verzí, kupte si papírovou. Ilustrace jsou na papíře rozhodně hezčí, než v Kindlu nebo iPadu. Celá kniha řeší jedno dilema: je možné být dnes ještě vůbec původní a něco kreativně vymyslet? Nebo už bylo vše vymyšleno?
Kraď jako umělec

 

Události X - Myslím, že dostatečně výmluvný je podtitul této knihy: Možné scénáře kolapsu dnešního složitého světa. Všechny technologie, kterými se obklopujeme, nám přinášejí pohodlí, ale na druhou stranu se na nich stáváme závislými...a lehce zranitelnými. Zkuste si představit, že by zítra opravdu nebyla např. elektřina? Ale nebojte, není to tak depresivní čtení, jak to na první pohled vypadá.
Události X

 

Chytrá důvěra - Čím vyšší důvěra je mezi lidmi, tím je spolupráce rychlejší a snadnější. Já vím, když se podíváte okolo sebe, tak to někdy opravdu nevypadá, že žijeme ve světě překypujícím důvěrou. A možná právě proto je dobré si knihu pořídit. Napsal ji syn S. Coveyho a navazuje na jeho první knihu, která se jmenuje jednoduše: Důvěra. Pokud máte doma knihovničku s knihami tohoto známého autora, musíte mít i tuto knihu.
Chytrá důvěra

 

Rozumíte svým zákazníkům? Minule jsem zde dělal reklamu na naši knihu, která mezitím už vyšla. Jmenuje se Vedení lidí a strategie v nejistých dobách a rozhodně si ji pořiďte. Další kniha s titulem Rozumíte svým zákazníkům navazuje na první, a je celá věnovaná marketingu. Ještě ji k vánocům nepořídíte, na trhu ji očekáváme někdy v únoru příštího roku, ale můžeme prozradit, že už je dopsaná a moc se těšíme až se dostane k vám - čtenářům.

Rozumíte svým zákazníkům?


Články weblogu na podobná témata:

 

Milan Hodovský

„Do studia jsem šel s tím, že mi pomůže zlepšit manažerské dovednosti. Výsledek však předčil má očekávání. Studium na TC Business School mě „donutilo“ od základu změnit pohled na management a na mě jako na manažera.“

Milan Hodovský
Head of Project Management Department, ANECT a.s.

 Zajímá nás Váš názor

RSS kanál komentářů k tomuto článku


Přihlášení k odběru zpravodaje

Přihlašte se k odběru zpravodaje a my vám budeme pravidelně posílat shrnutí nových příspěvků z weblogu na váš email

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.