Ve firmě ZAT je manažerské vzdělání součástí osobního rozvoje

Lucka Kolomazníková Google+ Zpět do kategorie MBA Studium

01.02.2018 0 komentářů

Strávili jsme krásný večer ve společnosti našich studentů, manažerů společnosti ZAT a.s.. Děkujeme celé společnosti za dlouhodobou spolupráci :)

Firma ZAT oslavila již 55leté výročí od svého založení.
Od té doby dokázala vyvinout 3 524 aplikací a pracovala v 62 zemích světa! Navrhují, vyvíjejí, vyrábějí a následně aplikují řídící systémy pro jaderné elektrárny.

S TC Business School spolupracuje již více než 10 let a během té doby prošlo kurzy zaměřenými na interpersonální dovednosti, firemní kulturu a vedení lidí cca 160 zaměstnanců. Jako nezbytnou součást osobního rozvoje vnímají v ZAT i studium MBA, a tak manažerskými kurzy u TCBS prošlo zatím 28 manažerů.

Této spolupráci si nesmírně vážíme a jsme na ni hrdí. Děkujeme!

 

Proč má smysl studovat MBA?

Studium na TC Business School mi zásadně změnilo pohled na řízení firmy a na způsob, jak dosáhnout trvalého růstu. Za zmínku stojí, že prakticky tři roky za sebou, dosahujeme navýšení výkonu firmy o 40 %.

Lubomír Dvořák, DVOŘÁK – svahové sekačky s.r.o., Česká hlava 

A co přinese MBA studium Vám?

kontaktujte nás

 Zajímá nás Váš názor

RSS kanál komentářů k tomuto článku


Přihlášení k odběru zpravodaje

Přihlašte se k odběru zpravodaje a my vám budeme pravidelně posílat shrnutí nových příspěvků z weblogu na váš email

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.