Ve firmě ZAT je manažerské vzdělání součástí osobního rozvoje

Lucka Kolomazníková Google+ Zpět do kategorie MBA Studium

01.02.2018 0 komentářů

Strávili jsme krásný večer ve společnosti našich studentů, manažerů společnosti ZAT a.s.. Děkujeme celé společnosti za dlouhodobou spolupráci :)

Seriál nejen pro manažer/ky - ONLINE a ZDARMA!

PROČ BYSTE MĚLI SERIÁLU VĚNOVAT ČAS?

  • Během několika dnů se vám otevře nový pohled na vedení týmů a firem.
  • Nečeká vás žádné akademické teoretizování. Ukážeme vám, jak rozpoznat manažerské problémy a jak postupovat při jejich zvládání.
  • Pochopíte, proč se některé potíže stále opakují a jak tomu předcházet.
  • Uvědomíte si, že zásadní rozdíl mezi skutečným úspěchem firmy a jejím pouhým přežíváním nejčastěji tkví jinde než v geniálních nápadech jednotlivce.
  • Přečtete si reálné příběhy podnikatelů a majitelů firem.
  • Díky novým poznatkům můžete zvednout hlavu z každodenní operativy, získáte nadhled pro přemýšlení o dalším rozvoji firmy a prostoru pro rodinu a koníčky.

>> PŘIHLASTE SE ZDE <<

Firma ZAT oslavila již 55leté výročí od svého založení.
Od té doby dokázala vyvinout 3 524 aplikací a pracovala v 62 zemích světa! Navrhují, vyvíjejí, vyrábějí a následně aplikují řídící systémy pro jaderné elektrárny.

S TC Business School spolupracuje již více než 10 let a během té doby prošlo kurzy zaměřenými na interpersonální dovednosti, firemní kulturu a vedení lidí cca 160 zaměstnanců. Jako nezbytnou součást osobního rozvoje vnímají v ZAT i studium MBA, a tak manažerskými kurzy u TCBS prošlo zatím 28 manažerů.

Této spolupráci si nesmírně vážíme a jsme na ni hrdí. Děkujeme!

 

Workshop: Agilní firma, aneb snazší cesta....

Svět se strašně rychle a hlavně nepředvídatelně mění. Včerejší jistoty v průběhu noci dávno roztály a ráno se vynořují nové příležitosti i hrozby. Přijďte 24. června 2020 od 9h na WORKSHOP do hotelu Modrá Růže na Praze 1 (metro Můstek) a připravte firmu i sebe na zvraty v chaotickém prostředí. Firmy v něm potřebují...zde

 Zajímá nás Váš názor

RSS kanál komentářů k tomuto článku


Přihlášení k odběru zpravodaje

Přihlašte se k odběru zpravodaje a my vám budeme pravidelně posílat shrnutí nových příspěvků z weblogu na váš email

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.