Weblog o prázdninách 2012

Michal Henych Zpět do kategorie Ostatní

07.07.2012 0 komentářů

Tak už je tu zase léto. Počasí se sice mění i několikrát za den, ale to neznamená, že si nelze užít dovolenou. A co se bude dít s weblogem během následujících dvou měsíců? Články nebudou vycházet tak často, ale to neznamená, že vůbec.

Je zajímavé, jak se zvyky, které máme ze školy, odrážejí i do fungování firem. Z naší zkušenosti každoročně ustává „zájem o vzdělávání" právě s prázdninami. Ano, je to logické, od dětských let tomu tak je, i když firma není škola.


Co Vás tedy na weblogu o prázdninách čeká? Loni jsme se v několika článcích věnovali paralelám managementu a dalších oborů lidské činnosti, které s managementem na první pohled nesouvisejí (odkazy najdete dole). Částečně bychom v tomto chtěli pokračovat. Ale už příště Vám dáme nějaké tipy na knihy, které třeba můžete s sebou na dovolenou přibalit.


Samozřejmě během celých prázdnin uvítáme jakékoliv Vaše nápady na témata, která by Vás od září na weblogu zajímala.

TCBS přeje příjemně prožité prázdniny 2012

Přejeme krásné prázdniny, ať už je budete trávit kdekoliv.


Loňské prázdninové články:

 

Milan Hodovský

„Do studia jsem šel s tím, že mi pomůže zlepšit manažerské dovednosti. Výsledek však předčil má očekávání. Studium na TC Business School mě „donutilo“ od základu změnit pohled na management a na mě jako na manažera.“

Milan Hodovský
Head of Project Management Department, ANECT a.s.

 Zajímá nás Váš názor

RSS kanál komentářů k tomuto článku


Přihlášení k odběru zpravodaje

Přihlašte se k odběru zpravodaje a my vám budeme pravidelně posílat shrnutí nových příspěvků z weblogu na váš email

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.