Weblog o prázdninách 2012

Michal Henych Zpět do kategorie Ostatní

07.07.2012 0 komentářů

Tak už je tu zase léto. Počasí se sice mění i několikrát za den, ale to neznamená, že si nelze užít dovolenou. A co se bude dít s weblogem během následujících dvou měsíců? Články nebudou vycházet tak často, ale to neznamená, že vůbec.

Seriál nejen pro manažer/ky - ONLINE a ZDARMA!

PROČ BYSTE MĚLI SERIÁLU VĚNOVAT ČAS?

  • Během několika dnů se vám otevře nový pohled na vedení týmů a firem.
  • Nečeká vás žádné akademické teoretizování. Ukážeme vám, jak rozpoznat manažerské problémy a jak postupovat při jejich zvládání.
  • Pochopíte, proč se některé potíže stále opakují a jak tomu předcházet.
  • Uvědomíte si, že zásadní rozdíl mezi skutečným úspěchem firmy a jejím pouhým přežíváním nejčastěji tkví jinde než v geniálních nápadech jednotlivce.
  • Přečtete si reálné příběhy podnikatelů a majitelů firem.
  • Díky novým poznatkům můžete zvednout hlavu z každodenní operativy, získáte nadhled pro přemýšlení o dalším rozvoji firmy a prostoru pro rodinu a koníčky.

>> PŘIHLASTE SE ZDE <<

Je zajímavé, jak se zvyky, které máme ze školy, odrážejí i do fungování firem. Z naší zkušenosti každoročně ustává „zájem o vzdělávání" právě s prázdninami. Ano, je to logické, od dětských let tomu tak je, i když firma není škola.


Co Vás tedy na weblogu o prázdninách čeká? Loni jsme se v několika článcích věnovali paralelám managementu a dalších oborů lidské činnosti, které s managementem na první pohled nesouvisejí (odkazy najdete dole). Částečně bychom v tomto chtěli pokračovat. Ale už příště Vám dáme nějaké tipy na knihy, které třeba můžete s sebou na dovolenou přibalit.


Samozřejmě během celých prázdnin uvítáme jakékoliv Vaše nápady na témata, která by Vás od září na weblogu zajímala.

TCBS přeje příjemně prožité prázdniny 2012

Přejeme krásné prázdniny, ať už je budete trávit kdekoliv.


Loňské prázdninové články:

 

Workshop: Agilní firma, aneb snazší cesta....

Svět se strašně rychle a hlavně nepředvídatelně mění. Včerejší jistoty v průběhu noci dávno roztály a ráno se vynořují nové příležitosti i hrozby. Přijďte 24. června 2020 od 9h na WORKSHOP do hotelu Modrá Růže na Praze 1 (metro Můstek) a připravte firmu i sebe na zvraty v chaotickém prostředí. Firmy v něm potřebují...zde

 Zajímá nás Váš názor

RSS kanál komentářů k tomuto článku


Přihlášení k odběru zpravodaje

Přihlašte se k odběru zpravodaje a my vám budeme pravidelně posílat shrnutí nových příspěvků z weblogu na váš email

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.