Weblog o prázdninách

Michal Henych Zpět do kategorie Ostatní

24.06.2011 0 komentářů

Prázdniny jsou časem odpočinku nejen pro školáky, ale i pro manažery – nevyjímaje nás – autory článků tohoto weblogu. Proto i přísun nových článků bude trochu omezen. Nicméně od září se opět můžete těšit na „plný provoz“. Jak bude tedy omezení provozu vypadat?

Online kurz pro podnikatele a majitele firem

Během šesti dnů poodhalíte, jak restrukturalizovat firmu, nastartovat její růst a získat více času pro strategické plánování i osobní život.

Prozkoumejte s námi 6 ukázkových témat MBA studia.

>> PŘIHLASTE SE DO KURZU ZDARMA <<

Léto je časem dovolených. Ve firmách se sice pracuje, ale provoz je omezen množstvím dovolených. Proto ani články na našem weblogu nebudou vycházet každý týden. To z toho důvodu, že v létě přece jen vážná manažerská témata trochu ustupují do pozadí. To ale neznamená, že se úplně odmlčíme. Můžete se těšit na cca 4 spíše odlehčené články. Samozřejmě o managementu :).


No, a pokud budete hledat na dovolenou nějakou knihu, doporučujeme „tu naši" :). Vydali jsme ji ve spolupráci s nakladatelstvím Management Press. Seženete ji v každém větším knihkupectví, nebo ji můžete koupit zde. Je tenká a myslíme si, že čtivou formou popisuje metodu Action Learning, kterou mj. používáme při našem studiu MBA.

Přejeme Vám krásné a klidně prožité prázdniny!


TCBS Přeje hezké prázdniny

 

Ukázkové lekce MBA - ONLINE a ZDARMA

"Za necelý rok od zahájení studia, tedy ještě v jeho průběhu, jsem byla povýšena do pozice marketingové manažerky. Navíc bez výraznějších manažerských zkušeností..."

Helena Rösslerová, Marketingová ředitelka, Lundbeck ČR

A co přinese MBA studium Vám?

VYZKOUŠEJTE SI MBA NANEČISTO

 Zajímá nás Váš názor

RSS kanál komentářů k tomuto článku


Přihlášení k odběru zpravodaje

Přihlašte se k odběru zpravodaje a my vám budeme pravidelně posílat shrnutí nových příspěvků z weblogu na váš email