Weblog o prázdninách

Michal Henych Zpět do kategorie Ostatní

24.06.2011 0 komentářů

Prázdniny jsou časem odpočinku nejen pro školáky, ale i pro manažery – nevyjímaje nás – autory článků tohoto weblogu. Proto i přísun nových článků bude trochu omezen. Nicméně od září se opět můžete těšit na „plný provoz“. Jak bude tedy omezení provozu vypadat?

Seriál nejen pro manažer/ky - ONLINE a ZDARMA!

PROČ BYSTE MĚLI SERIÁLU VĚNOVAT ČAS?

  • Během několika dnů se vám otevře nový pohled na vedení týmů a firem.
  • Nečeká vás žádné akademické teoretizování. Ukážeme vám, jak rozpoznat manažerské problémy a jak postupovat při jejich zvládání.
  • Pochopíte, proč se některé potíže stále opakují a jak tomu předcházet.
  • Uvědomíte si, že zásadní rozdíl mezi skutečným úspěchem firmy a jejím pouhým přežíváním nejčastěji tkví jinde než v geniálních nápadech jednotlivce.
  • Přečtete si reálné příběhy podnikatelů a majitelů firem.
  • Díky novým poznatkům můžete zvednout hlavu z každodenní operativy, získáte nadhled pro přemýšlení o dalším rozvoji firmy a prostoru pro rodinu a koníčky.

>> PŘIHLASTE SE ZDE <<

Léto je časem dovolených. Ve firmách se sice pracuje, ale provoz je omezen množstvím dovolených. Proto ani články na našem weblogu nebudou vycházet každý týden. To z toho důvodu, že v létě přece jen vážná manažerská témata trochu ustupují do pozadí. To ale neznamená, že se úplně odmlčíme. Můžete se těšit na cca 4 spíše odlehčené články. Samozřejmě o managementu :).


No, a pokud budete hledat na dovolenou nějakou knihu, doporučujeme knihu Action Learning :). Vydali jsme ji ve spolupráci s nakladatelstvím Management Press. Je tenká a myslíme si, že čtivou formou popisuje metodu Action Learning, kterou mj. používáme při našem studiu MBA.

Přejeme Vám krásné a klidně prožité prázdniny!


TCBS Přeje hezké prázdniny

 

Workshop: Agilní firma, aneb snazší cesta....

Svět se strašně rychle a hlavně nepředvídatelně mění. Včerejší jistoty v průběhu noci dávno roztály a ráno se vynořují nové příležitosti i hrozby. Přijďte 24. června 2020 od 9h na WORKSHOP do hotelu Modrá Růže na Praze 1 (metro Můstek) a připravte firmu i sebe na zvraty v chaotickém prostředí. Firmy v něm potřebují...zde

 Zajímá nás Váš názor

RSS kanál komentářů k tomuto článku


Přihlášení k odběru zpravodaje

Přihlašte se k odběru zpravodaje a my vám budeme pravidelně posílat shrnutí nových příspěvků z weblogu na váš email

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.