Weblog o prázdninách

Michal Henych Zpět do kategorie Ostatní

24.06.2011 0 komentářů

Prázdniny jsou časem odpočinku nejen pro školáky, ale i pro manažery – nevyjímaje nás – autory článků tohoto weblogu. Proto i přísun nových článků bude trochu omezen. Nicméně od září se opět můžete těšit na „plný provoz“. Jak bude tedy omezení provozu vypadat?

Léto je časem dovolených. Ve firmách se sice pracuje, ale provoz je omezen množstvím dovolených. Proto ani články na našem weblogu nebudou vycházet každý týden. To z toho důvodu, že v létě přece jen vážná manažerská témata trochu ustupují do pozadí. To ale neznamená, že se úplně odmlčíme. Můžete se těšit na cca 4 spíše odlehčené články. Samozřejmě o managementu :).


No, a pokud budete hledat na dovolenou nějakou knihu, doporučujeme knihu Action Learning :). Vydali jsme ji ve spolupráci s nakladatelstvím Management Press. Je tenká a myslíme si, že čtivou formou popisuje metodu Action Learning, kterou mj. používáme při našem studiu MBA.

Přejeme Vám krásné a klidně prožité prázdniny!


TCBS Přeje hezké prázdniny

 

Milan Hodovský

„Do studia jsem šel s tím, že mi pomůže zlepšit manažerské dovednosti. Výsledek však předčil má očekávání. Studium na TC Business School mě „donutilo“ od základu změnit pohled na management a na mě jako na manažera.“

Milan Hodovský
Head of Project Management Department, ANECT a.s.

 Zajímá nás Váš názor

RSS kanál komentářů k tomuto článku


Přihlášení k odběru zpravodaje

Přihlašte se k odběru zpravodaje a my vám budeme pravidelně posílat shrnutí nových příspěvků z weblogu na váš email

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.