Weblog v roce 2009

Michal Henych Zpět do kategorie Ostatní

04.01.2010 0 komentářů

Připravili jsme pro vás přehled novinek na weblogu i krátké zamyšlení nad tím, co vás v roce 2009 v souvislosti s weblogem TCBS čeká.

Trochu opožděně přejeme vše nejlepší v novém roce a při této příležitosti si myslíme, že je i vhodný čas trochu nastínit, co můžete od blogu očekávat v tomto roce.


Předně jsme připravili dvě novinky v grafické podobě:

  • První je jednodušší přehled článků, který vám podle našeho názoru umožní lepší orientaci v článcích - přehled obsahuje pouze krátkou anotaci příspěvku.
  • Druhou novinkou je možnost ohodnotit příspěvek kliknutím na hvězdičky v levém dolním rohu. Je to naše snaha získat od vás lepší zpětnou vazbu o tom, zda se vám příspěvky líbí, nebo ne. Samozřejmě zůstává možnost diskuzí pod každým článkem, kde je prostor na zpětnou vazbu také :).

A co plánujeme dalšího? Náš weblog zaměřený na management existuje již více než rok. Počty zaregistrovaných čtenářů i počty přístupů na jednotlivé stránky nám naznačují, že zájem o tato témata je. Hodláme v nich i nadále pokračovat, zejména pak v tématech, která se věnují tzv. soft disciplínám managementu - vedení a řízení lidí, rozvoji osobnosti manažerů atd.


Rádi bychom zachovali minimálně stejnou frekvenci článků, jako letos, tedy 1x za 14 dní. Co se týká konkrétních témat, rozhodně budeme rádi, když nám napíšete, co by vás zajímalo. Pokud byste dokonce měli chuť napsat nějaký příspěvek, rozhodně se také nebudeme bránit. Jedním z cílů weblogu je umožnit výměnu praktických zkušeností a těch není nikdy dost .

 

Milan Hodovský

„Do studia jsem šel s tím, že mi pomůže zlepšit manažerské dovednosti. Výsledek však předčil má očekávání. Studium na TC Business School mě „donutilo“ od základu změnit pohled na management a na mě jako na manažera.“

Milan Hodovský
Head of Project Management Department, ANECT a.s.

 Zajímá nás Váš názor

RSS kanál komentářů k tomuto článku


Přihlášení k odběru zpravodaje

Přihlašte se k odběru zpravodaje a my vám budeme pravidelně posílat shrnutí nových příspěvků z weblogu na váš email

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.