Weblog v roce 2010

Michal Henych Zpět do kategorie Ostatní

28.07.2011 0 komentářů

Je to neuvěřitelné, ale weblog na stránkách www.tcbs.cz vychází již třetím rokem. Za tu dobu jsme vydali přes 50 článků ze všech oblastní managementu. Protože počet čtenářů neustále roste, určitě v tom hodláme pokračovat i nadále. Pojďme se společně podívat, na co se můžete těšit v nadcházejícím roce 2010.

Doufáme, že jste konec minulého roku oslavili a během svátků nabrali dostatek sil (ne kilogramů :) ) do Nového roku 2010. A na co se můžete těšit na našem weblogu?

Manažerský wevlog

  • Předně budeme určitě pokračovat ve frekvenci článků, na kterou jste si zvykli v posledních měsících - tedy 1x týdně, vždy v pondělí se můžete těšit na zajímavosti z managementu. Jen připomínáme, že většinu článků si už od prosince můžete přečíst také na našich stránkách na Facebooku.
  • Přibude i autorů - jak již také bylo patrné v posledních měsících, určitě se můžete těšit na ostatní lektory z našeho týmu. S tím souvisí i větší zastoupení témat z oblastí managementu, kterém jsme se tolik nevěnovali (finance, řízení informací, provoz, organizační struktury, ...)
  • Budeme pokračovat i ve volném cyklu „často zaměňovaných slov v managementu" a rozjedeme i nový cyklus, který se bude systematičtěji věnovat firemním kulturám.
  • Historicky první soutěž o hodnotné ceny (viz. článek o myšlenkových mapách) uzavřeme přesně 15.1. v 15:01 hodin. Přichystané ale máme i další soutěže o ceny neméně hodnotné.

Takže ještě jednou přejeme vše nejlepší, hodně zdraví a štěstí, ať se vám vede v práci i v soukromí a vzhůru do dobrodružství, které nás určitě v nadcházejícím roce 2010 čeká.

Ovečky - Pohoda

 

Ukázkové lekce MBA - ONLINE a ZDARMA

"Za necelý rok od zahájení studia, tedy ještě v jeho průběhu, jsem byla povýšena do pozice marketingové manažerky. Navíc bez výraznějších manažerských zkušeností..."

Helena Rösslerová, Marketingová ředitelka, Lundbeck ČR

A co přinese MBA studium Vám?

VYZKOUŠEJTE SI MINIKURZ PRO MANAŽERY

 Zajímá nás Váš názor

RSS kanál komentářů k tomuto článku


Přihlášení k odběru zpravodaje

Přihlašte se k odběru zpravodaje a my vám budeme pravidelně posílat shrnutí nových příspěvků z weblogu na váš email