Jak restrukturalizovat firmu, nastartovat její růst a získat více času pro strategické plánování i osobní život

Týdenní online minikurz, který vám odhalí často opomíjené dovednosti tvořící zásadní rozdíl mezi skutečným úspěchem firmy, nebo jejím pouhým přežíváním, či dokonce zánikem.

Pro koho je tento minikurz vhodný?

  • Jste podnikatel nebo majitel firmy a neustále přemýšlíte, jak nastartovat či udržet její růst?
  • Uvědomujete si, že firma do teď stála jen na vás a chcete to změnit?
  • Vybudování firmy vás stálo mnoho peněz a energie a teď máte obavu z dalšího vývoje?
  • Dokonce vás už i napadlo, zda by nebylo bezpečnější firmu prodat?

Pokud řešíte tyto a jim podobné otázky, pak je tento minikurz určen právě vám.

Vyplňte formulář vpravo a během 6 následujících dnů vám ukážeme, jak vaši firmu nasměrovat, aby se tyto problémy postupně staly minulostí.

A nebude to ztráta času? Už teď nestíhám a nemůžu se zdržovat …

Pokud uvažujete podobně, tím spíše byste měl tomuto e-mailovému minikurzu věnovat trochu svého času. Zkuste si představit, jak by se vaše firma mohla díky novým poznatkům změnit:

  • Výroba se rozšiřuje, firma průběžně roste, zákazníci jsou spokojeni, vracejí se a přibývají, finanční výsledky se zlepšují.
  • A lidé ve firmě? Celá změna je výsledkem především jejich práce, dělají pro další rozvoj firmy maximum, a jsou na to dokonce hrdí.
  • Jak se posunula vaše role? Neřešíte každodenní operativní problémy, máte mnohem více volného času k přemýšlení o dalším rozvoji firmy a také na sebe, rodinu a své koníčky. A hlavně máte výborný pocit z toho, že existence firmy už není závislá jen na vás.

Líbí se vám taková představa? Že jsou to jen sny a pohádky?

Nikoli! Jsou to reálné příběhy podnikatelů a majitelů firem, kteří se s námi vydali poznávat, jaké jsou ty klíčové znalosti a dovednosti, které tvoří pevný základ skutečného úspěchu firmy.

Co o studiu říkají naši studenti:

„Studium na TC Business School mi zásadně změnilo pohled na řízení firmy a na způsob, jak dosáhnout trvalého růstu. Za zmínku stojí, že prakticky tři roky za sebou, dosahujeme navýšení výkonu firmy o 40 %.”

Lubomír Dvořák, DVOŘÁK – svahové sekačky s.r.o.
Česká hlava

 

„Již po skončení 1. fáze MBA jsem pochopil, kteří pracovníci firmě hodnotu přidávají a proč a kteří a proč nám jen zvyšují náklady. V první řadě od té doby uspoříme každoročně asi půl milionu na mzdových nákladech a zbylé pracovníky začala práce opravdu bavit.

Následně začal meziročně stoupat výkon firmy o více jak 10 % a zisky firmy ještě více, přestože všem pracovníkům rostou jejich mzdy také.”


Přemysl Špalek
ředitel a spolumajitel, Alpina cestovní kancelář s.r.o.

 

"Všechny projekty, které jsem v rámci studia připravoval, byly reálné problémy a situace, které jsem v práci řešil dnes a denně. Realizace těchto projektů pak přinesla firmě úspory v řádech milionů už během mého studia. Investice do studia se tak mnohonásobně vrátila."

Martin Keyř
Senior manažer, Česká spořitelna a.s.

Jaké jsou tedy ty zdánlivě tajemné ingredience úspěšného podnikatele a manažera?

Přihlaste se do e-mailového minikurzu a začněte je poznávat hned teď.