Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Action Learning

Action Learning
Kapitola ke stažení: Action Learning v České republice – zkušenosti s aplikací metody

Co to je Action Learning a proč byste si tuto knihu vůbec měli vzít do ruky? Tato metodika je založena na zapojení skupiny lidí do společného řešení skutečného problému...

Naše cena:
250 Kč
227 Kč bez DPH
Doporučená cena: 379 Kč s DPH
Ušetříte: -129 Kč

Z ceny knihy přispíváme 20 Kč nadaci Svaz Paraplegiků

Doprava: Dobírka je způsob doručení zboží, při kterém příjemce za zboží zaplatí až kurýrovi nebo poštovnímu doručovateli při přijetí zboží. Platba na dobírku a zaslání poštou za 120 Kč,
Název klienta: MANAGEMENT TC, s.r.o.
Číslo účtu: 132686593/0300
IBAN: CZ91 0300 0000 0001 3268 6593
BIC: CEKOCZPP
VS: vaše jméno a příjmení
platba převodem a zaslání poštou
za 90 Kč nebo V kancelářích školy TC Business School adresou: Na Zátorce 4, Praha 6, 165 00 /
Po domluvě na adrese Váňův statek, Dubovice 21, 393 01 Pelhřimov /
Po domluvě v Bratislavě
osobní převzetí po domluvě
.

Michael J. Marquardt, jeden z propagátorů metody Action Learning a specialista na rozvoj lidských zdrojů představuje možnosti optimálního využití této inovativní metody v podnikové praxi pro efektivní řešení problémů prostřednictvím inovačních a udržitelných strategií, rozvoj vůdčích dovedností manažerů, budování vysoce funkčních a flexibilních týmů, prosazování organizačních změn a získávání, sdílení a využívání informací na úrovni jednotlivce, skupiny i organizace.

Součástí publikace je i kapitola věnovaná zkušenostem s praktickým uplatňováním Action Learning v ČR, jejíž obsah se svolením autora připravili lektoři TC Business School.


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)