Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

3. díl edice: Tajemství spolupráce v týmech - VYPRODANÉ

3. díl edice: Tajemství spolupráce v týmech - VYPRODANÉ
Kapitola ke stažení: K čemu potřebuje manažer interpersonální dovednosti

Patrně nejdůležitějším úkolem manažera je najít vhodné způsoby spolupráce s ostatními. A právě k tomu jak sám manažer tak i jeho lidé potřebují široký výběr nástrojů - interpersonálních dovedností.

Naše cena:
247 Kč
225 Kč bez DPH
Doporučená cena: 309 Kč s DPH
Ušetříte: -62 Kč

Z ceny knihy přispíváme 20 Kč nadaci Svaz Paraplegiků

Doprava: Dobírka je způsob doručení zboží, při kterém příjemce za zboží zaplatí až kurýrovi nebo poštovnímu doručovateli při přijetí zboží. Platba na dobírku a zaslání poštou za 120 Kč,
Název klienta: MANAGEMENT TC, s.r.o.
Číslo účtu: 132686593/0300
IBAN: CZ91 0300 0000 0001 3268 6593
BIC: CEKOCZPP
VS: vaše jméno a příjmení
platba převodem a zaslání poštou
za 90 Kč nebo V kancelářích školy TC Business School adresou: Na Zátorce 4, Praha 6, 165 00 /
Po domluvě na adrese Váňův statek, Dubovice 21, 393 01 Pelhřimov /
Po domluvě v Bratislavě
osobní převzetí po domluvě
.

V naší sérii knih o managementu z perspektivy trvalého učení z praxe (Action Learning) jsme se nejprve zabývali vedením lidí a strategií a dále marketingem. V těchto oblastech jsme se často setkávali s otázkou, jaké nejdůležitější dovednosti manažer potřebuje, aby se mu jeho práce dařila. Velmi často pak cesty našeho hledání směřovaly právě k interpersonálním dovednostem. Z mnoha různých pohledů se ukázalo, že tyto dovednosti tvoří velmi důležitou součást schopností manažera, a proto jim věnujeme celou tuto třetí knihu naší série.

Tak jako na ostatní oblasti managementu i na interpersonální dovednosti pohlížíme nikoli jako na soubor povinných kompetencí, ale spíše jako na témata, která výrazně ovlivňují manažerský výkon. Zaměříme se především na jejich praktická použití a pokusíme se z konkrétních situací najít naučení, jak jejich využívání nastavit  – nebo pozměnit – , a to tak, abychom dosáhli potřebných výsledků.


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)