Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

David Műller

David Műller

Lektor a konzultant
TC Business School

Jednatel
Manu JTC, s.r.o.

mobil: +420 602 707 586
e-mail: david@tcbs.cz

V průběhu studia práv na MU v Brně jsem začal v roce 1993 podnikat a postupně jsem se podílel na založení několika firem, ve kterých jsem zastával různé manažerské posty. Mezi hlavní obory, ve kterých jsem se dosud pohyboval, patří finanční služby, importní a velkoobchodní činnost, distribuce dárkového zboží, obchodování s čajem a kávou a farmaceutická výroba (produkce přírodních alergenů pro laboratorní zpracování). V roce 2001 jsem začal u TC Business School studovat MBA, které jsem v roce 2006 dokončil. Od roku 2007 s TC Business School spolupracuji jako interní lektor.

Poslat dotaz


Mé moto

„„Když nevím, kam jdu, je zcela jedno, kterou cestu si zvolím.““

Proč jsem v TC Business School

Protože Action Learning je „postoj“ a životní cesta. Na začátku to byla především potřeba spolupracovat s lidmi, kteří mě hodně ovlivnili a přivedli k metodě Action Learning. Dnes asi nejvíce pro možnost podílet se na realizaci poslání organizace, sdílet své zkušenosti a dovednosti s dalšími lidmi a podporovat jejich i svou reflexi a učení se. Také proto, že zde pracujeme formou skutečné partnerské spolupráce se studenty i v organizaci, kde týmová spolupráce není jen moderní termín.

Co mám na starosti v TC Business School

S TC Business School jsem začal spolupracovat v roce 2007. Mým hlavním zaměřením jsou interpersonální dovednosti, řízení provozu, firemní kultura, organizační struktury a marketing. Rovněž působím jako trenér v programech rozvoje managementu ve firmách.

Publikační činnost

Jsem spoluautorem knih „Vedení lidí a strategie v nejistých dobách“ , „Rozumíte svým zákazníkům?“ a„ Tajemství spolupráce v týmech“ které jsou součástí 7dílného cyklu manažerských publikací „Action Learning - praktický management“, který vydáváme ve spolupráci s nakladatelstvím Management Press.

Osobní záliby

Ve volném čase mě můžete nejčastěji potkat v „dojo“ při cvičení Aikido. Dále k mým zálibám patří lyžování, tenis, dobré víno, hory a zvelebování zahrady.

Zpět na výpis lektorů


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)