Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Honza Bloudek

Honza Bloudek

Lektor a konzultant
TC Business School

Předseda
Český horolezecký svaz

mobil: +420 603 266 866
e-mail: honza@tcbs.cz

Po absolvování oboru pozemní stavby a inženýrská informatika na stavební fakultě ČVUT v roce 1988 jsem 2 roky působil jako asistent na katedře systémového inženýrství na ČVUT. V roce 1991 jsem se vrhl na podnikání a založil firmu Comdes zaměřenou na reklamu a marketing, kde mezi naše klienty patřil Procter&Gamble, CocaCola, ČMFS a mnoho dalších společností. V roce 2004 jsem firmu prodal a stal jsem se interním lektorem a později i společníkem TC Business School. Od roku 2014 jsem také předsedou Českého horolezeckého svazu.

Poslat dotaz


Mé moto

„"Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat!" - Albert Einstein“

Proč jsem v TC Business School

Jsem od přírody zvídavý člověk a nemám rád rutinu. Baví mě poznávat nové věci, řešit nové problémy, zdolávat nové výzvy. Jako lektor se musím neustále učit, abych dokázal reagovat na problémy studentů vycházející z aktuální ekonomické i společenské situace. Navíc mi velmi vyhovuje způsob, jakým je TC Business School řízena. V souladu s principy Action Learning většinu důležitých rozhodnutí připravujeme v týmu. Z vlastní manažerské zkušenosti vím, že jednotlivec je náchylný k chybám, ale více hlav pohromadě snáze odhalí potenciální problémy a navíc vymyslí mnohem lepší řešení.

Co mám na starosti v TC Business School

S TC Business School jsem začal spolupracovat v roce 2000. Mým hlavním zaměřením je marketing, strategie, organizační struktury, firemní kultura a finance.

Publikační činnost

Jsem spoluautorem knih „Vedení lidí a strategie v nejistých dobách“, „Rozumíte svým zákazníkům?“ a „Tajemství spolupráce v týmech“, které jsou součástí 7dílného cyklu manažerských publikací „Action Learning - praktický management“, který vydáváme ve spolupráci s nakladatelstvím Management Press.

Osobní záliby

Můžete mě potkat venku, kde se věnuji horolezectví, skialpinismu a jízdě na kole, pod vodou při potápění, v koncertní síni v pěveckém sboru nebo v kuchyni při vaření.

Zpět na výpis lektorů


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)