Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

John McAuley

John McAuley

Course Leader DBA
Business School Netherlands

Sheffield Hallam University

John vede program DBA International, jež poskytuje Business School Netherlands v spolupráci s TC Business School.

Moje hlavní pedagogická zkušenost spočívá v oblastech jako rozvoj organizací, poradenství a řízení změn. Pracuji zejména se studenty postgraduálních programů a můj výzkumný zájem se zaměřuje zejména na kulturu a rozvoj managementu jako profese. Byl jsem odpovědný nejen za rozvoj programů PhD a DBA, ale také za mezinárodní spolupráci na programu DBA International s Business School Netherlands, kde jsem dodnes course leader, a na DBA Europe s Munich Business School."

Také jsem zastřešil novou edici naší knihy (společně s Joanne Duberley a Philem Johnsonem) „Organization Theory: Challenges and Perspectives“, kterou vydalo nakladatelství Pearson. V mé současné roli jako Emeritus Professor dále přispívám k učení a mentorování kolegů jak individuálními kontakty, tak i jako jeden z přednášejících programu rozvoje supervisorů na Sheffield Hallam University.

Rozhovor s Johnem o jeho roli v DBA a budoucnosti programů DBA si přečtěte na našem blogu.

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU