Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Ladislav Přívozník

Ladislav Přívozník

Lektor
TC Business School

Jednatel
Společnost G3consult

mobil: +420 777 926 122
e-mail: ladislav.privoznik@g3consult.com

Po absolvování ČVUT v roce 1989 jsem několik let pracoval jako vyučující a zástupce ředitele na SOU železničním. Od roku 1993 jsem působil v několika energetických společnostech nejprve jako programátor a analytik a od roku 1999 jako vedoucí útvarů, projektový manažer, IT integrátor a systémový architekt. Podílel jsem se na rozsáhlých harmonizačních IT projektech v rámci zemí střední a východní Evropy a jako projektový manažer řídil implementační IT projekty především systémů SAP. Od roku 2008 jsem majitelem a ředitelem společnosti G3consult zaměřené na systémové IT činnosti pro energetické společnosti, jako je například E.ON Distribuce ČR, Teplárna Brno, Pražská teplárenská. Zabýváme se např. digitalizací komunikačních kanálů, návrhy a implementací portálových řešení a návrhy a rozvojem systémů SAP.

Poslat dotaz


Mé moto

„„Méně mluvit a více pracovat.““

Proč jsem v TC Business School

Působení v TC Business School mi poskytuje nevysychající zdroj inspirace, který mě neustále motivuje se dále vzdělávat.

Co mám na starosti v TC Business School

S TC Business School spolupracuji od roku 2006 jako externí lektor MBA kurzů zaměřených na provozní management.

Osobní záliby

Mezi mé záliby patří lyžování, cyklistika, dobrá hudba, počítače a automobily.

Zpět na výpis lektorů


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)