Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Libor Šteffek

Libor Šteffek

Lektor
TC Business School

Generální ředitel
TOYOTA TSUSHO EUROPE

mobil: +420 602 793 099
e-mail: libor.steffek@tcbs.cz

Po absolvování oboru Finance a bankovnictví na Ekonomické fakultě VŠB v Ostravě v roce 1992 jsem nastoupil do Komerční banky, kde jsem měl na starosti úvěry a kapitálové obchody. V letech 1994 až 2003 jsem pracoval v UPC Česká republika nejdříve jako vedoucí finančního plánování a později jako finanční ředitel. Od roku 2004 jsem působil na pozici finančního a administrativního ředitele ve firmě TOYOTA TSUSHO EUROPE pro Českou republiku, v roce 2011 jsem se stal generálním ředitelem pro Maďarsko a od roku 2013 taktéž generálním ředitelem pro Českou republiku. V letech 2016 - 2018 jsem působil v roli generálního ředitele pro Turecko. V současné době jsem jako regionální ředitel TOYOTA TSUSHO EUROPE zodpovědný za firemní aktivity pro region Evropy.

Poslat dotaz


Proč jsem v TC Business School

Manažerské vzdělávání formou Action Learning je velmi praktické, neakademické. Vzhledem k tomu, že se zabývá konkrétními situacemi a konkrétními problémy, učí se při něm nejen studenti, ale je přínosné i pro nás, lektory. A navíc jako lektor potkám mnoho zajímavých manažerů působících v jiných oborech.

Co mám na starosti v TC Business School

S TC Business School spolupracuji od roku 2003 jako lektor MBA kurzů specializovaných na řízení financí.

Osobní záliby

Volný čas nejraději trávím sportem, baví mě fotbal, tenis a plavání. V létě a na podzim mě můžete často potkat v lese, ale nejspíš si vás ani nevšimnu, protože se soustředím na hledání hub.

Zpět na výpis lektorů


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)