Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Marian Necpal

Marian Necpal

Lektor
TC Business School

mobil: 736 628 581
e-mail: marian@tcbs.cz

Po absolvování studia na VŠ veterinárního lékařství v Brně jsem se několik let věnoval praxi v oboru a zároveň jsem pracoval v obchodní firmě s veterinárními léčivy a krmivy. Časem převládla práce v obchodní společnosti, kde jsem pracoval téměř dvacet let. Pracoval jsem pro firmy Cymedica a Samohýl a.s. a věnoval jsem se hlavně obchodu, marketingu a budování značky. Vedl jsem obchodní týmy o velikosti desítek prodejců a v poslední době jsem pracoval na různých manažerských pozicích a spolupodílel se na tvorbě strategie firmy a na programech rozvoje managementu.

Poslat dotaz


Mé moto

„Každá situace má několik řešení, minimálně tři…“

Proč jsem v TC Business School

Čím jsem starší, je pro mě stále důležitější dělat práci, která mě baví, v níž mohu uplatnit to, co jsem se již naučil a současně objevovat takové výzvy, o nichž jsem dosud nevěděl. Důležité pro mne je, aby má práce dávala smysl jak mě samotnému tak zákazníkům a dalším lidem kolem mne. Už vím, že nejúčinněji lze spolupracovat s lidmi, kteří mají stejné nebo podobné vize, hodnoty a priority. Takové prostředí jsem poznal v TCBS, nejprve v roce 2008 jako student a zákazník a později jako manager a lektor.

Co mám na starosti v TC Business School

V TC Business School se věnuji zatím především kurzům GMP (General Management Programme)

Osobní záliby

Rád trávím čas v přírodě, nejvíc na horách, pěšky, na kole, na lyžích….Stejně rád sedím u krbu, čtu a popíjím dobré víno…

Zpět na výpis lektorů


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)