Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Sláva Kubátová

Sláva Kubátová

Lektor a konzultant
TC Business School

mobil: +420 603 436 366
e-mail: slava@tcbs.cz

Po absolvování Filozofické fakulty UK a získání doktorátu jsem učila manažery různých českých firem. V roce 1992 jsem založila firmu MANAGEMENT TC, s.r.o. zaměřenou na vzdělávání manažerů se specializací na cizí jazyky a management. V 90. letech jsem zastupovala Českou republiku v mezinárodní organizaci pro tvorbou norem ISO a podílela se na sestavování norem ISO 14000. V téže době jsem pracovala  i na projektech EU podporujících rozvoj zemí východní Evropy. V roce 1997 jsem byla díky referencím z programů Intercultural Managementu oslovena nizozemskou Business School Netherlands s nabídkou realizovat programy Action Learning MBA v ČR, což vyústilo do založení TC Business School v roce 1998. V současnosti jsem společníkem a lektorem TCBS a spolu s Business School Netherlands a Sheffield Hallam University se jako akademická manažerka a lektorka podílím na podobě doktorandských kurzů Action Learning DBA International. Jsem certifikovaným coachem Action Learning a spoluautorkou knih o managementu.

Poslat dotaz


Mé moto

„„Lidé vlastně všechno vědí, jen to neumí použít. Pokud se jich však vhodně zeptáte, tak na řešení přijdou sami a začnou si uvědomovat souvislosti.““

Proč jsem v TC Business School

Postupy, jimiž se lidé učí, jsou velmi spletité a úžasně zajímavé až „tajemné“. Navíc, trvalé učení lidem pomáhá se vyrovnat se životem tak, že z něj mají více radosti a méně traumat. Jsem ráda, že takové postupy mohu nejen vymýšlet, ale i realizovat.

Co mám na starosti v TC Business School

Jako zakladatelka TC Business School jsem členem týmového managementu a podílím se především na udržování firemní kultury a strategie. Mým hlavním lektorským zaměřením je strategie, kultura organizací, řízení lidských zdrojů, vedení lidí a rozvoj dovedností potřebných pro účinnou spolupráci. Rovněž pracuji jako kouč pro manažery.

Publikační činnost

Jsem spoluautorkou knih „Vedení lidí a strategie v nejistých dobách“, „Rozumíte svým zákazníkům?“ a „Tajemství spolupráce v týmech“, které jsou součástí 7dílného cyklu manažerských publikací „Action Learning - praktický management“, který vydáváme ve spolupráci s nakladatelstvím Management Press.

Osobní záliby

Odjakživa mě zajímá lidské chování a velmi ráda pozoruji, jak lidé myslí, kdy a proč spolupracují nebo se naopak hádají. Volný čas ráda věnuji pěší turistice a mou velkou zálibou je vaření, prý výborných, marmelád.

Zpět na výpis lektorů


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)