Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Tomáš Bujna

Tomáš Bujna

Lektor a konzultant
TC Business School

mobil: +420 606 739 055
e-mail: tomas@tcbs.cz

Při studiu Fakulty managementu UK v Bratislavě jsem pracoval v rodinné firmě vyrábějící hydraulické ruky. Po absolvování studií finančního managementu ve Francii jsem nastoupil do společnosti Norske Skog Štětí, kde jsem působil nejprve jako finanční ředitel a posléze i jako ředitel pro rozvoj lidských zdrojů a komunikaci. V roce 2008 jsem byl součástí týmu, který z rozhodnutí vlastníka připravil a zrealizoval ukončení činnosti společnosti a prodej novému vlastníkovi. Po ročním působení v LEGO Production, kde jsem vedl středisko sdílených služeb v oblasti IT, správy budov a financí, jsem v roce 2009 nastoupil jako lektor do TC Business School. V současné době jsem také lektorem a supervisorem doktorandů v International DBA poskytovaném naším partnerem Business School Netherlands. Jsem také spoluautorem knih o managementu z řady Action Learning - Praktický management.

Poslat dotaz


Mé moto

„Věřím v společnou genialitu týmu lidí. Dlouhodobě udržitelné organizace jsou postaveny na týmové spolupráci.“

Proč jsem v TC Business School

Důvodem, proč jsem se v TC Business School rozhodl studovat a následně i pracovat, je, že vzájemné partnerství a respekt, zde nejsou jen prázdnou frází. Lektoři a studenti společně hledají otázky i možné odpovědi, a tím se navzájem obohacují, společně učí a prohlubují své vnímání managementu. Není dne, kdy se nenaučím něco nového o sobě, firmě i managementu jako takovém.

Co mám na starosti v TC Business School

S TC Business School spolupracuji od roku 2009 jako kmenový lektor MBA kurzů. Mým hlavním zaměřením je řízení lidských zdrojů, firemní kultura a finance.

Publikační činnost

Jsem spoluautorem knih „Vedení lidí a strategie v nejistých dobách“ a „Tajemství spolupráce v týmech“, které jsou součástí 7dílného cyklu manažerských publikací „Action Learning - praktický management“, který vydáváme ve spolupráci s nakladatelstvím Management Press.

Osobní záliby

Ve volném čase rád sportuji. Mými koníčky je volejbal, vysokohorská turistika, jízda na kajaku nebo telemarkových lyžích. Skutečnou rozkoš nacházím v plavbě na plachetnici, ideálně na moři.

Zpět na výpis lektorů


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)