Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Viktor Bosák

Viktor Bosák

Lektor a konzultant
TC Business School

Psycholog
Soukromá psychologická praxe

mobil: +420 608 165 191
e-mail: viktor@tcbs.cz

Od začátku kariéry se pohybuji na pomezí psychologie a řízení lidských zdrojů. V roce 1995, ještě v průběhu studia psychologie na Filozofické fakultě UK, jsem jako člen kmenového týmu dostal příležitost podílet se na budování Linky bezpečí a jejího krizového centra. O 2 roky později jsem se stal manažerem projektu a řídil tým 130 lidí. V roce 2001 jsem si otevřel vlastní psychologickou praxi, v rámci níž se věnuji individuálním klientům a rodinám. Vedle toho spolupracuji s různými organizacemi, a to jak z neziskové, tak z podnikatelské sféry, kde se většinou podílím na řízení lidských zdrojů.

Poslat dotaz


Mé moto

„Bez afektů příjemných nebyl by život lákavý a nestál by za to, aby byl žit. - Prof. Vladimír Vondráček, český psychiatr.“

Proč jsem v TC Business School

Ztotožňuji se s hodnotami, které TCBS zastává. Zvlášť sympatický mi je důraz na oblast mezilidských vztahů. Práce v TCBS mi umožňuje komunikovat a spolupracovat s manažery rozličných firem a organizací, což cítím jako vlastní obohacení – především mi to rozšiřuje obzor.

Co mám na starosti v TC Business School

S TC Business School spolupracuji od roku 2002. Jsem lektorem kurzů interpersonálních dovedností a tvořivosti. Dále se podílím na výběru spolupracovníků a realizuji psychologickou facilitaci týmové spolupráce.

Publikační činnost

Jsem spoluautorem knihy „Tajemství spolupráce v týmech“, která je součástí 7dílného cyklu manažerských publikací „Action Learning - praktický management“, který vydáváme ve spolupráci s nakladatelstvím Management Press. Dále jsem autorem či spoluautorem 2 rozsáhlých výzkumných studií, zaměřených na špatné zacházení s dětmi a jeho následky v dospělosti, a řady odborných článků na toto téma.

Osobní záliby

Miluju saunování, plavání a moře, rád si dám krásné víno a kvalitní film či serál a i po letech praxe mě stále baví psychologie a psychoterapie.

Zpět na výpis lektorů


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)