Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Zdeněk Buřival

Zdeněk Buřival

Externí zkoušející
TC Business School

Výkonný ředitel
AURA, s.r.o.

e-mail: zdenek.burival@tcbs.cz

Po absolvování oboru technická kybernetika na Elektrotechnické fakultě Vysokého učení technického v Brně jsem se jako programátor a analytik a následně samostatný výzkumný a vývojový pracovník věnoval vývoji informačních systémů v oblasti logistiky. Postupně jsem přes programování a analýzy došel až k vedení týmů. V roce 1989 jsem spoluzaložil firmu AURA, kde jsem dnes výkonným ředitelem. Firma se specializuje na vývoj a implementaci informačních systémů v oblasti vojenské logistiky a mezi naše největší klienty patří Ministerstvo obrany a Armáda České republiky.

Poslat dotaz


Mé moto

„Pokud musíme pracovat, tak to dělejme tak, aby to bavilo nás i naše spolupracovníky. Pak i výsledky naší práce jistě budou dobré.“

Proč jsem v TC Business School

Baví mě spolupráce s TC Business School, role externího zkoušejícího mi přináší mnoho nových poznatků a zkušeností a velmi si cením možnosti "bavit se" se studenty a absolventy školy a doufám, že i já mohu trochu pomoci studentům svým názorem a zpětnou vazbou.

Co mám na starosti v TC Business School

Velmi rád spolupracuji s TC Business School jako externí zkoušející při obhajobách.

Osobní záliby

K mým zálibám patří horolezectví a létání horkovzdušným balónem.

Zpět na výpis lektorů


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)