Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Jana Kociánová

Jana Kociánová

Manažerka studia MBA 1. fáze
TC Business School

mobil: +420 603 470 855
e-mail: jana@tcbs.cz

V roce 2012 jsem absolvovala doktorské studium na Provozně ekonomické fakultě ČZU v Praze a od roku 2011 studuji na Právnické fakultě MU v Brně. V průběhu studia jsem byla na stáži v Portugalsku, kde jsem studovala management a marketing, a v Peru, kde jsem krátce studovala mezinárodní finance a byznys Jižní Ameriky. Od roku 2001 pracuji u Českých aerolinií. S TCBS spolupracuji od roku 2012 jako manažerka studia 1. fáze MBA. Pocházím z Krkonoš a ve volném čase ráda cestuji nebo se věnuji skalnímu lezení, potápění a lyžování.Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)