Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Karel Skopec

Karel Skopec

Manažer studia MBA
TC Business School

mobil: +420 725 388 365
e-mail: karel@tcbs.cz

Po absolvování střediska vrcholového sportu v Dukle Praha jsem odcestoval do USA, kde jsem pokračoval v házenkářské kariéře v dresu týmu Atlanta Condors. Zároveň jsem si založil agenturu pro studijní program Work & Travel USA, která zajišťovala pracovní místa a ubytování pro studenty z Evropy a Jižní Ameriky.

Na půl roku jsem si pracovně odskočil do Ruské federace a po návratu do USA jsem krátce pracoval jako koordinátor programu Work & Travel pro neziskovou vzdělávací organizaci Greenheart Exchange, (CCI Chicago, IL.)

V roce 2007 jsem nastoupil do organizace Council on International Educational Exchange (CIEE, Boston, MA), která vyvíjí a spravuje programy pro rozvoj mezinárodního vzdělávání ve spolupráci s Ministerstvem zahraničí Spojených států amerických. Zde jsem měl na starosti partnery ze střední a východní Evropy.

V roce 2010 jsem se po 10 letech nepřetržitě strávených v zahraničí vrátil do ČR a přes krátké dobrodružství ve světě karet ISIC nastoupil do TC Business School jako manažer. Když najdu volný čas, věnuji ho své rodině, nebo se toulám Evropou na motorce.Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)