Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Karel Skopec

Karel Skopec

Manažer studia MBA
TC Business School

mobil: +420 725 388 365
e-mail: karel@tcbs.cz

Po absolvování střediska vrcholového sportu v Dukle Praha v roce 1999 jsem odcestoval do USA, kde jsem pokračoval v úspěšné házenkářské kariéře – v dresu týmu Atlanta Condors jsem dvakrát vyhrál Národní šampionát USA - a zároveň jsem si otevřel agenturu pro studijní program Work & Travel USA, která zajišťovala pracovní místa a ubytování pro studenty z Evropy a Jižní Ameriky.

Na půl roku jsem si pracovně odskočil do Ruské federace a po návratu do USA jsem krátce pracoval jako koordinátor programu Work & Travel pro neziskovou vzdělávací organizaci CCI Greenheart.

V roce 2009 jsem nastoupil do organizace Council on International Educational Exchange (CIEE), která vyvíjí a spravuje programy pro rozvoj mezinárodního vzdělávání. Zde jsem měl na starosti partnery z východní Evropy se specializací na Rusko.

V roce 2010 jsem se po 10 letech nepřetržitě strávených v zahraničí vrátil do ČR a přes krátké dobrodružství ve světě karet ISIC nastoupil do TC Business School jako manažer. Když najdu volný čas, věnuji ho své rodině, a když už nemohu, uteču do kina. Občas se stále proháním po hřišti, kde hraji Národní házenou za Republikán Praha, klub založený v roce 1939.Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)