Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Lucie Kolomazníková

Lucie Kolomazníková

Manažerka studia MBA 2. fáze
TC Business School

mobil: +420 724 880 056
e-mail: lucie@tcbs.cz

Vystudovala jsem historii a bulharistiku na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Po absolvování vysoké školy jsem pracovala na vízovém oddělení kanadské ambasády v Praze. Poté jsem externě spolupracovala s nakladatelstvím Argo. V TC Business School působím od roku 2010 jako manažerka studia a mám na starosti organizaci 2. fáze MBA. Mám tři děti a ve volném čase ráda čtu a cestuji.Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)