Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Petra Sýkorová

Petra Sýkorová

Manažerka studia MBA
TC Business School

mobil: 702167778
e-mail: petra@tcbs.cz

Po vystudování informatiky a tělesné výchovy na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy jsem působila několik let ve školství a poté jsem sbírala zkušenosti v reklamní agentuře. Do TC Bussines School jsem nastoupila na začátku roku 2010 jako manažerka studia 2. fáze MBA, avšak mé působní zde netrvalo dlouho. Ještě tentýž rok jsem odešla na mateřskou dovolenou. Do TC Bussines School jsem se vrátila s dvěma dětmi – synem Filipem a dcerou Amálií. Svůj volný čas trávím především s rodinou a to v pohybu. Jsem instruktor spinningu, lyžování a snowboardingu, sportovní masér a trenér Atletiky Človíček.Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)