Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

1. krok GMP #60 (již obsazeno)

 

Kurz I. část MBA je integrální součástí studia Action Learning MBA. V průběhu studia budete společně s lektory a ostatními účastníky kurzu řešit reálné problémy vlastních firem a zároveň na nich zdokonalovat své manažerské schopnosti v následujících oblastech: návrh a řízení projektů metodou LogFRAME, řízení a vedení lidí, individuální a týmové interpersonální dovednosti, tvořivost, Action Learning, kultura organizace, řízení lidských zdrojů, strategie, marketing, rozhodování, řízení financí, řízení informací a způsoby organizování a koordinace lidí.

Po ukončení I. fáze MBA budete mít možnost plynule postoupit do II. část MBA a po jejím absolvování získat titul MBA. Navíc získáte certifikát General Management Programme vydaný naším holandským partnerem Business School Nederland.

Prohlídněte si unikátní rysy studia Action Learning MBA nebo se na ně zeptejte našich absolventů.

Nebo vám doporučujeme vyzkoušet si MBA nanečistoOnline minikurz ZDARMA — 1 týden a 6 nejzásadnějších témat — žádné plané teorie, ale zaměření na praxi — zkušení manažeři jako lektoři — nový pohled na management a impulz pro váš kariérní růst.

General Management Program

Místo konání:
Zámecký hotel Třešť u Jihlavy
Dr. Richtra 234/6
Třešť, 589 01
Zobrazit na mapě
Cena: 103 700,- bez DPH
Počet účastníků: 15
Délka konání: 5-6 měsíců

Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU