Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

2. krok MBA (březen 2021) přijímáme přihlášky

Studium Action Learning MBA pokračuje druhou fází, ve které se budete učit a zdokonalovat své manažerské schopnosti na řešení reálných problémů vlastních firem.

V Action Learning projektech (ALP) popíšete různé aspekty problému, prozkoumáte dostupné informace a naleznete vhodné řešení v klíčových systémech managementu své organizace. V průběhu studia tak zpracujete šest projektů v oblastech:

  • Řízení lidských zdrojů                                                                                        
  • Provoz
  • Marketing
  • Informace
  • Finance 
  • Strategie

Studium završíte disertací, její obhajobou a nakonec promocí společně s dalšími absolventy Business School Nederland.

Přihlášky podávejteLucie Kolomazníkové na telefoním čísle 724 880 056. 

Tento kurz je druhou a závěrečnou fází studia MBA. Jeho absolvováním získáte diplom Master of Business Administration (MBA). 

 

 

 

O semináři

Místo konání:
Váňův statek, okres Pelhřimov
Dubovice 28
Pelhřimov,
Cena: 240.000,-

Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)