Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Den otevřených dveří MBA programu 2018

Nevyznáte se na trhu s programy MBA? Nevíte co očekávat od studia MBA? Bojíte se, že vás čeká nekonečné "biflování"? Zajímá vás co vám studium MBA přinese a zdali se vám vrátí investice? 

TC Business School pořádá 19.9.2018 den otevřených dveří pro zájemce o studium - Master of Business Administration, program akreditovaný u Business School Netherlands (BSN).

Tento den dostanete příležitost seznámit se blíže nejen s originální metodou výuky Action Learning, ale zejména s detailní nabídkou oblastí managementu, které lze na škole studovat. Návštěvníci se setkají s lektory i absolventy školy, poznáte na vlastní kůži, v čem je náš přístup jiný a proč přináší našim studentům rychle hmatatelné výsledky v praxi. 

Máte-li otázky kontaktujte nás telefonicky, emailem nebo pomocí kontaktního formuláře.

Pokud jste se již rozhodli, napište Petře na e-mail: petra@tcbs.cz

Těšíme se na viděnou,

Petra Sýkorová

Manažerka studia MBA 
mobil: 702 167 778

e-mail: petra@tcbs.cz

 

Den otevřených dveří MBA programu 2018

Místo konání:
Hotel Modrá Růže, Praha
Rytířská 16
Staré Město, 110 00
Zobrazit na mapě
Cena: zdarma
Počet účastníků: 15
Délka konání: od 9:30h (max. 4hodiny)

Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU