Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Interpersonální dovednosti - Ukázková hodina

Máte zájem o studium MBA a chtěli byste navštívit ukázkovou hodinu? Zveme vás na malou ochutnávku. Přijďte si vyzkoušet Interpersonální dovednosti přímo mezi naše studenty! Prohlédnete si prostředí třešťského zámku, kde probíhají naše kurzy, seznámíte se s některými našimi studenty a poznáte lektory TC Business School, kteří rádi zodpoví vaše dotazy ohledně formy studia a studijních programů.

Počet míst je omezen, a proto pokud máte zájem, je potřeba se předem domluvit na konkrétní hodině vaší návštěvy. Pro rezervaci ukázkové hodiny, prosím, kontaktujte studijní oddělení TCBusiness School, Janu Kociánovu na telefoním čísle 603 470 855 nebo přes email:  jana@tcbs.cz. 

Těšíme se na vaši návštěvu

Jana Kociánová

  • Jana Kociánová
  • mobil: +420 603 470 855
  • e-mail: jana@tcbs.cz

 


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)