Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Termín podání přihlášek na 1. část MBA

Posledni termín pro podání přihlášek na 1. část MBA je 5. srpna 2016

Vyplnění a podání přihlášky ke studiu u TC Business School je prvním krokem k titulu MBA. Přihlášku rozhodně nenechávejte na poslední chvíli, abyste se po nečekaných komplikacích zbytečně nepřipravili o možnost absolvovat první setkání s budoucími spolužáky-manažery a lektory.

Lucie Kolomazníková (manažerka MBA)

mobil: +420 724 880 056

e-mail: lucie@tcbs.cz

 

UČENÍ NEZNAMENÁ NĚCO SI ZAPAMATOVAT A NA POŽÁDÁNÍ TO ZOPAKOVAT. SKUTEČNÉ UČENÍ ZAČÍNÁ AŽ VE CHVÍLI, KDY ZNALOST POUŽIJETE V REÁLNÉM ŽIVOTĚ A Z VÝSLEDKŮ SE POUČÍTE.


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)