Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Ukázkový seminář studia MBA

Chtěli byste si vyzkoušet opravdové MBA na vlastní kůži? Můžete! 

Zůčastněte se zdarma ukázkového semináře vedeného unikátní metodou Action Learning. Vyzkoušíte si, jak reálné studium MBA na naší škole probíhá, poznáte se s lektory TC Business School a manažery kurzu, zažijete atmosféru studia a poznáte na vlastní kůži, v čem je náš přístup jiný a proč přináší našim studentům rychle hmatatelné výsledky v praxi.

Také se dozvíte podrobnější informace o samotném průběhu studia a ověříte si, zda vám tento způsob výuky bude vyhovovat. 

Helena Langšádlová

„Seznámil jsem se s metodou vzdělávání školy TC Business School a oceňuji ji jako zajímavou a kreativní. Stojí za zvážení, zejména pro ty, kdo chtějí něco jiného, než šablonovité masové vzdělání.“

RNDr. Tomáš Svoboda, Project Manager, Národní knihovna České republiky

Prostě jen napište na email: karel@tcbs.cz, že byste se k nám na studium chtěli podívat a uveďte Vaše telefonní číslo, abychom s Vámi mohli dohodnout termín.  

A příliš to neodkládejte. Těchto míst máme jen omezené množství a je třeba vše dojednat s dostatečným předstihem… 

Těšíme se na Vás!smiley

 

Ukázkový seminář studia MBA

Místo konání:
Hotel Modrá Růže
Rytířská 403/16
Staré Město, 110 00
Zobrazit na mapě
Cena: zdarma
Počet účastníků: 15
Délka konání: od 9:30h (max. 4hodiny)

Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU