Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Webinář: Model učení, který vede k výsledkům

Učit se lze i jinak

Vedete firmu nebo oddělení, jste managerem nebo managerkou? A máte pocit, že vaše "nářadí" - postupy, nástroje, metody už potřebují inovaci?

Nabízíme vám novou metodu, která rozvine vaše vlastní schopnosti a zlepší výkon vaší organizace.

Více se dozvíte zdarma v sérii 3 videí & WEBINÁŘE, kde můžete společně s našimi lektory a studenty najít příležitosti, jak zdokonalit svůj managerský výkon.

Pro více informací, přejďete na stránku www.tcbs.cz/cs/webinar/

Helena Langšádlová

„Seznámil jsem se s metodou vzdělávání školy TC Business School a oceňuji ji jako zajímavou a kreativní. Stojí za zvážení, zejména pro ty, kdo chtějí něco jiného, než šablonovité masové vzdělání.“

RNDr. Tomáš Svoboda, Project Manager, Národní knihovna České republiky

O semináři

Cena: ZDARMA ON-LINE
Délka konání: max. 50 min

Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)