Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Webinář: Zpětná vazba

Chovají se vaši kolegové jinak, než by vaše organizace potřebovala?

Udělají něco, co nečekáte, nechají si to pro sebe a najednou je tu nedorozumění nebo konflikt?

Problémem je často způsob práce se zpětnou vazbou. O zpětné vazbě, případně o její anglickém ekvivalentu „feedback“, je v rozhovorech slyšet docela často, ale ne vždy je zřejmé, že tomu opravdu stejně rozumíme – a dokážeme jej efektivně použít.

Co to tedy zpětná vazba vlastně je?

Jak ji použít jako nástroj manažerské práce? 

 Bezplatně zhlédněte záznam webináře  ve kterém lektoři TCBS a jejich hosté diskutují o zpětné vazbě jako nezbytné součásti manažerské práce.

Stačí kliknout na obrázek! 

O semináři

Cena: webinář je zdarma
Počet účastníků: 150
Délka konání: 60 min

Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)