Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

MÁTE POCIT, ŽE FIRMA STOJÍ JENOM NA VÁS?

Někdy se tak věci zkrátka vyvinou. Brodíte se proti proudu, na zádech pořádný batoh úkolů a široko daleko nikde nikdo. Možná i trochu fouká vítr a obloha se zatahuje. Docela dobře rozumíme, že chcete napnout všechny síly a firmu popostrčit zase kus dopředu. Ale upřímně: Jak moc jste zároveň naštvaní nebo zklamaní, že všechno zůstává jen na vás? 

Podobnou situaci zažily stovky lidí snažících se zlepšovat své firmy.  Stejně jako Petr Kubíček, spolumajitel firmy Balóny Kubíček. 

Přidejte se k nám!

Jeden příběh vydá za sto pouček, říká se. Teď máte šanci potkat se s podobně naladěnými lidmi. V prostředí otevřeném ke sdílení nápadů a inovací získat potřebný nadhled, učit se vnímat, co je důležité a dokázat se svým přešlapům klidně zasmát.

Chci se přidat

Spojíme vás s ostatními. Najdete bezpečné místo pro debaty o radostech i starostech, o velkých i malých firmách, o fungování i zádrhelech týmů. Nejsme teoretici. Sami jsme si tím prošli. A s našimi studenty stále procházíme. 

A teď už ten slíbený příběh od Petra Kubíčka, spolumajitele továrny na balóny a vzducholodě.                                                                                                                                   

Podobný problém řešili
v BALÓNY KUBÍČEK 

Vždycky jsem chtěl být dobrý v práci, dokazovat svou prospěšnost, být uznávaný. Jakýkoli složitější úkol šel za mnou. Já byl přeci jediný, kdo ho mohl zvládnout. Důležité věci musím dělat sám. Uznání se ale nedostavovalo a pro okolí bylo samozřejmostí jít za Petrem, on to nějak vyřeší, je to koneckonců jeho firma. Měl jsem falešný pocit individuálního hrdiny. Ostatní nejsou důležití, to já všechno zvládám.

Pak náhle a zcela nečekaně odešel z aktivního podnikatelského života můj táta… Úkolů bylo nezvladatelné množství. Individuální hrdina začal dělat z nedostatku zkušeností i času chyby. Najednou jsem si uvědomil nezbytnost pomoci mých spolupracovníků. Fakt, že bez nich se dá zvládnout jen omezené množství práce.

Myslím, že změnu mého postoje způsobila jedna prostinká věta Slávy Kubátové na kurzu MBA: Ty už seš chytrej dost, teď potřebuješ, aby byli chytří i ostatní. Od té chvíle vím, že pokud zastávám funkci děláka, jen jsem někoho připravil o možnost něco se naučit. A radost z toho, že se někdo něco naučil, mnohonásobně převyšuje radost z úkolu, který jsem odedřel sám.

V současné době prošlo studiem u TC Business School už 12 zaměstnanců a s TC Business School dlouhodobě spolupracujeme i na vzdělávání napříč firmou - konkrétně jsou to programy rozvoje managementu a rozvoj firemní kultury.

Petr Kubíček,
student MBA
u TC Business School,
spolumajitel Balóny Kubíček,

44 zaměstnanců

440 firem

prošlo naším programem rozvoje managementu

V 75 %

realizují firmy projekty našich studentů (svých manažerů).

25 let

poskytujeme komplexní vzdělávání manažerů.


Zajímá vás, s čím se potýkali manažeři a majitelé jiných českých a slovenských firem? Vyzkoušejte si zdarma krátký třídílný seriál:

Zajímá mě, jak to děláte!

 

Kontaktní informace

TC Business School 
Na Zátorce 4
160 00 Praha 6
TČ 725 388 365 karel@tcbs.cz


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU