Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

 

Know-how

Jsme jednou ze dvou MBA škol v Evropě, které nabízí manažerské studium MBA s vlastní metodikou postavenou na principech Action Learning.

Action Learning je metoda skupinového učení manažerů sdílením vlastních zkušeností při řešení reálných problémů svých organizací.

Vlastní metodika manažerského vzdělávání formou Action Learning

TC Business SchoolS metodikou Action Learning jsme se seznámili v roce 1998, kdy jsme navázali partnerství s Business School of Netherlands. Jelikož nás principy Action Learning oslovily, věnovali jsme se posledních 15 let co nejhlubšímu začlenění principů Action Learning v oblasti manažerského vzdělávání.

Jedna ze dvou Action Learning MBA škol v Evropě

Společně s Business School Netherlands jsme jedinou MBA školou v Evropě, která principy Action Learning nejen důsledně používá pro vzdělávání manažerů, ale současně je aktivně rozvíjí s ohledem na lokální specifika a využívá pro řízení vlastní činnosti.


 
 

Intenzivní mezinárodní spolupráce

Naše MBA studium je akreditováno prostřednictvím nizozemské Business School Nederland (BSN), se kterou úzce spolupracujeme a těšíme se její velké důvěře. Nizozemští studenti BSN absolvují přímo v ČR pod vedením našich lektorů týdenní kurz zaměřený na interkulturní management.

Aktivní účast na tvorbě studia DBA

O vysoké úrovni našeho modelu vzdělávání svědčí nejen hostování našich lektorů na kurzech DBA (doktorandské studium navazující na MBA) v zahraničí, ale i náš aktivní podíl na tvorbě obsahu studia DBA ve spolupráci s nizozemskou Business School Nederland a britskou Sheffield Hallam University.

 

Jsme „učící se“ organizace

Principy Action Learning uplatňujeme i při řízení TC Business School a při vlastním vzdělávání. Všichni naši lektoři neustále zdokonalují své schopnosti nejen v průběhu výuky MBA, ale také procházejí 2x ročně interními tréninky pod vedením kouče certifikovaného Světovým institutem pro Action Learning (WIAL).

Vlastní publikační činnost

Naše více než 15leté zkušenosti se vzděláváním českých a slovenských manažerů jsme se rozhodli shrnout v obsáhlém 7dílném cyklu specializovaných manažerských publikací, které v ediční řadě „Action Learning - praktický management“ vydává Management Press.

Více o našich knihách
 

 


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)