Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

ORGANIZACE STUDIA MBA,
CENA A TERMÍNY

Studium MBA na TC Business School je rozděleno do dvou kroků – GMP a MBA. První krok zajistí studentům přehled o všech oblastech managementu, druhý jejich znalosti a schopnosti rozvíjí a vede je k praktickým aplikacím. Každý z kroků má jinou hodinovou dotaci i cenu. Tu lze uhradit buď zvlášť, nebo dohromady. Zahájení studia se neřídí běžným školním ani kalendářním rokem. Kurzy MBA jsou otevírány průběžně podle zájmu manažerů.

Podmínkou pro přijetí ke studiu je ukončené vysokoškolské, případně středoškolské vzdělání a minimálně 3 roky praxe v jakékoli manažerské pozici, nebo v pozici, jejíž důležitou součástí je vedení lidí (např. projektový manažer).

Organizace studia

V jednom kurzu MBA se současně vzdělává pouze 10-12 osob. Výuka je vedena v českém nebo slovenském jazyce, a to vždy 2 lektory. Díky tomu se ve srovnání s běžnými školami studentům prakticky dostává v každém okamžiku 200 % péče a pozornosti lektorů. Každý tak při práci v týmech získává příležitost řešit problémy své firmy ve srovnání s jinými organizacemi. Při studiu MBA je využíván koncept Action Learning, který studentům umožňuje převzít aktivitu a pracovat se svými reálnými problémy.

Studenti se s lektory setkávají v komfortním prostředí Zámeckého hotelu Třešť nebo na Váňově statku obklopeném krásnou přírodou. 

První krok - GMP (General Management Programme)

se skládá z 5 soustředění, z nichž každé trvá 3 dny. Intervaly mezi jednotlivými setkáními bývají 4-6 týdnů. Časová dotace GMP je přibližně 150 hodin práce v týmech a s lektory.

Druhý krok - MBA (Master of Business Administration)

je sestaven ze 6 soustředění, z nichž každé trvá 3 dny. Intervaly mezi setkáními bývají 4-6 týdnů. Časová dotace MBA je přibližně 180 hodin práce v týmech a s lektory.

Mimo kurzy vedené lektory TC Business School se studenti několikrát setkají také v malých skupinách. Jejich cílem je řešit reálné problémy ve firmách.

Cena studia

Školné za 1. krok MBA – GMP (General Management Programme) je stanoveno na 100.000 Kč bez DPH, což je přibližně 6.500 Kč za jeden den výuky. Vedle této částky student rovněž uhradí 25.700 Kč bez DPH za stravu a ubytování během kurzu. Student tedy celkem zaplatí 125.700 Kč bez DPH. Veškeré studijní materiály jsou v ceně.

Školné za 2. krok MBA  – MBA (Master of Business Administration) se také skládá ze dvou částí. Samotné školné činí 205.500 Kč bez DPH. K této částce je dále připočteno 37 500 Kč bez DPH za stravu a ubytování během kurzu. Celkem student hradí 243.000 Kč bez DPH. Veškeré studijní materiály jsou v ceně.

Termíny zahájení studia


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU