Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Originální metoda výuky MBA

Otázky, otázky, otázky… Hodláme-li se něčemu naučit a vyřešit úkol, před kterým stojíme, musíme se ptát. Získat nové zkušenosti, promyslet problém, zobecnit závěry a aplikovat poznatky v praxi. Tím ovšem proces nekončí.

Jak manažeři, tak celé týmy i organizace jsou nuceni neustále se učit. Zvládat každodenní úkoly i strategická rozhodnutí.

TC Business School proto sází na metodu Action Learning. Pomáhá pružně a vynalézavě čelit změnám ve vnějším i vnitřním prostředí firmy.


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU