Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Přihláška ke studiu MBA

Rozhodli jste se pro další profesní a osobní rozvoj? Gratulujeme.

Studium MBA na TC Business School vám pomůže zvládnout všechny důležité manažerské dovednosti, získat praktické zkušenosti a poznat řadu inspirativních příběhů.

Předběžná přihláška ke studiu

Vyplněním přihlášky se nezavazujete ke studiu. Budeme Vás kontaktovat s podrobnostmi.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Odesláním přihlášky souhlasíte s poskytnutím výše uvedených údajů pro potřeby TC Business School v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat zasláním e-mailu.

V souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. souhlasím, aby mé výše uvedené osobní údaje, byly zpracovávány TC Business School, a to pro účely zajištění organizace studia, pro sdělování informací souvisejících se studiem, programy a jinými službami poskytovanými TC Business School a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas se zpracováváním mých výše uvedených osobních údajů uděluji ode dne potvrzení této předběžné přihlášky.
V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení této předběžné přihlášky až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

TERMÍNY ZAHÁJENÍ STUDIA


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU