Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Originální metoda výuky: Pracujte na sobě, měňte organizaci

Učit se dá i sdílením zkušeností, úspěchů i proher. Prostřednictvím metody Action Learning, se kterou vás lektoři TC Business School seznámí, můžete zvládnout vlastní manažerské problémy i potíže celé organizace.

Řešte skutečné problémy

Je samozřejmé, že každý manažer hledá řešení unikátních situací a stavů. Vždy vychází z reality. Action Learning pomáhá jasně definovat zásadní problémy organizace a v týmu dojít k možnému řešení. Studium MBA je pevně svázáno se skutečným fungováním firmy. Jeho výsledky lze rychle a snadno využít.

Naučte se adaptovat

Manažeři by se měli stále učit, 2-3 roky staré znalosti nelze použít, všechno se rychle mění. Action Learning nabízí podněty vyvolávající touhu zlepšit dovednosti potřebné k vedení lidí i týmů. Lidé tak objevují a napravují své osobní i profesní nedostatky, mohou na své konání nahlédnout z nových úhlů, učí se rozumět dalším členům týmu a celé organizaci, reagovat na nové výzvy.

Budujte tým

Týmová práce dávno není klišé. V moderní a prosperující firmě se bez spolupráce neobjedete. Action Learning je výborným nástrojem pro společné hledání řešení problémů nebo výzev. Jednotlivce nutí kriticky přemýšlet a zároveň vnímat názory i potřeby lidí v týmu. To zvyšuje motivaci a pracovní nasazení všech.

Komunikujte s lidmi

Studenti, kteří využívají metodu Action Learning často zjišťují, že v organizaci je potřeba rozbít zastaralé postupy, prolomit generační bariéry, rozvíjet toleranci, zvýšit kreativitu a odvahu jednotlivců i týmů. Metoda totiž vede skupinu k vlastní organizaci práce, vytvoření vnitřní struktury i zavedení způsobů sociálního jednání. Otevírá se tím prostor pro neustálé reflektování skutečného stavu firemní kultury.


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU