Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Příběhy absolventů

Od roku 1998 prošlo našimi MBA kurzy a programy rozvoje managementu více než 1300 českých a slovenských manažerů z bezmála 350 firem. Jejich referencí si velmi vážíme a děkujeme za ně.

Přečtěte si zkušenosti našich absolventů a důvody, které je vedly ke studiu MBA. Proč si studium vybrali? Co jim studium přineslo a jak se jim díky tomu podařilo změnit jejich firmu?

Příběhy absolventů

 
 

 


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)