Co musíte znát a zvládnout pro stabilní rozvoj vaší kariéry manažera

Online minikurz ZDARMA — 1 týden a 6 nejzásadnějších témat — žádné plané teorie, ale zaměření na praxi — zkušení manažeři jako lektoři — nový pohled na management a impulz pro váš kariérní růst.

Co se v minikurzu dozvíte a jaká budoucnost vás čeká, pokud nové znalosti převedete do praxe?

  • Objevíte, co tvoří zásadní rozdíl mezi úspěšným a efektivním manažerem a manažerem, který nic nestíhá, vše mu padá na hlavu, lidé ho neposlouchají a myslí si o něm své. Získáte tak podstatnou konkurenční výhodu.
  • Začnete přemýšlet jinak o lidech ve vašem týmu a možná i o svém osobním životě.
  • Dozvíte se, v čem především tkví tajemství práce s lidmi.
  • Lépe pochopíte svou roli manažera.
  • Poznáte, jak efektivněji vést lidi k dosahování cílů a vzájemné spolupráci.
  • Postupně začnete lépe rozpoznávat, chápat a využívat signály, které od vašich lidí přicházejí již nyní a dost možná si jich zatím ani nevšímáte.
  • A v neposlední řadě, pokud se budete dále vzdělávat a přemýšlet o své manažerské roli způsobem, který vám představíme, budete postupně stále úspěšnější manažer a zajistíte si tak stabilní růst své kariéry.


Co o studiu říkají naši studenti:

"Za necelý rok od zahájení studia, tedy ještě v jeho průběhu, jsem byla povýšena do pozice marketingové manažerky. Navíc bez výraznějších manažerských zkušeností..."

Helena Rösslerová
Marketingová ředitelka, Lundbeck ČR


 

„Studium na TC Business School mi zásadně změnilo pohled na řízení firmy a na způsob, jak dosáhnout trvalého růstu. Za zmínku stojí, že prakticky tři roky za sebou, dosahujeme navýšení výkonu firmy o 40 %.”

Lubomír Dvořák
DVOŘÁK – svahové sekačky s.r.o., Česká hlava 

 

“Všechny projekty, které jsem v rámci MBA studia připravoval, byly reálné problémy a situace, které jsem v práci řešil dnes a denně. Realizace těchto projektů pak přinesla firmě úspory v řádech milionů už během mého studia. Investice do studia se tak mnohonásobně vrátila.“

Martin Keyř
Senior manažer, Česká spořitelna a.s.

Jaké jsou tedy ty zdánlivě tajemné ingredience úspěšného manažera?

Přihlaste se do e-mailového minikurzu a začněte je poznávat hned teď.